Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Atlanta Smart G4 Almayý Düþünüyorum... [ALMALIMIYIM?]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Atlanta Smart G4 Almayý Düþünüyorum... [ALMALIMIYIM?]

Arkadaþlar Atlanta Smart G4 uydu alýcýsýný almayý planlýyorum elimde hem D-Smart modül var Mevcut DÝGÝTURK aboneliðimde 2.5 ay sonra doluyor onuda iptal ettirip DÝGÝTURK play alýp Atlanta cihazýndan izlemeyi düþünüyorum. Kullanan arkadaþlardan yorumlarýný bekliyorum eksileri nedir? artýlarý nedir? Yazarsanýz ona göre yarýn sipariþ verecem yada vermeyecem. Yorumlarýnýz için þimdiden teþekkür ederim.
    Konu Hikmet™ tarafýndan (14-01-2015 Saat 18:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende smartg3 var bir alt modeli digiturk play falan çalýþmýyor normalde var görunuyor ama bende calýþmad smart g4 kullananlar belki sana yardýmcý olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SLM SLM

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biraz araþtýrma yaptým bu cihaz için maalesef çok sayýda olumsuz yazýlar okudum. Memnun olmayanlar memnun olanlardan çok çok fazla o yüzde soðudum cihazdan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu cihaz yada baþka bir android iþletim sistemli cihazlarda her zaman sýk sorunlar gözükür. Özellikle eskiden linux tabanlý dream 500 kullananlarda çok iyi bilir. acýk kaynak kodlu cihazlarda mutlaka çok sorun çýkar... Ama bu sorunlar cihazdan soðumak için bir neden deðil.

Sorunlarýn çoðu kaynaðýda kullanýcýlardýr. Onlarýn sonsuz istekleri ve kurcalamalarý..

Bana göre atlantayý alýp stabil bir þekilde ayalarýný yapýp kullanabilirsin... D.playe gelince ben bu modelde çalýþýyor diye biliyorum ama son zamanlarda digitürk bunada kýsýtlama getirmiþ olabilir. kullanan arkadaþlar bunun için sana cevap verebiliriler.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

foruda ayný zamanda mahaleden arkadaþým olan huseyni4 arkadaþýmýz bu cihazý kulanýyor ben cihazý gördüm çok hoþuma giti onunda dediði þikayetler genelde cihazý kulanýcý hatalarýndan kaynaklanýyor karar senin
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alacaksan satabilirim 5 aylýk cihaz dt play gayet iyi çalýþmaktadýr Pm den yazarsanýz uygun fiata verebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeþ bende atlanta
    g4 var ben kullanýyorum dt playde var çalýþýyor üzerinde wifi var eger internetten kablo çekersen daha iyi olur donma olmaz wifi olarak donma bazen oluyor ayrýca ccam var bende filbox var sorunsuz açýyor dsmartý %100 sorunsuz açar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kesnilikle al

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar Atlanta Smart G4 uydu alýcýsýný almayý planlýyorum elimde hem D-Smart modül var Mevcut DÝGÝTURK aboneliðimde 2.5 ay sonra doluyor onuda iptal ettirip DÝGÝTURK play alýp Atlanta cihazýndan izlemeyi düþünüyorum. Kullanan arkadaþlardan yorumlarýný bekliyorum eksileri nedir? artýlarý nedir? Yazarsanýz ona göre yarýn sipariþ verecem yada vermeyecem. Yorumlarýnýz için þimdiden teþekkür ederim.
    selam
    dmart modul ile sorunsuz kullanýrsýn
    DÝGÝTURK play 1200kb paketý alýrsan goruntu kalýtesýný begenýrsýn ,
    DÝGÝTURK play calýsmasýndada sorun yok

eksýsý cýhaz dýrek fýsten 3*-4 cekýldýgýnden yazýlýmý cokuyor bunu duzeltmek 5 dk alýr

bený ararsan fýyatta yardýmcý olurum 0534 4067225

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri