Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Windows 10 Ýlk Yýl Ücretsiz Olacak!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Search Windows 10 Ýlk Yýl Ücretsiz Olacak!

Windows 10 Ýlk Yýl Ücretsiz Olacak!

Microsoft'un etkinliðinden kullanýcýlarý mutlu edecek haberler geldi. Windows 10'a ilk yýl ücretsiz yükseltme yapýlabilecek. Ücretsiz yükseltme hakkýna sahip sürümler haberimizde.

21.01.2015 / 21:51

Microsoft'un bu akþamki etkinliðinde duyurular art arda gelmeye devam ediyor. Windows 10 PC ve akýllý telefon sürümlerinin tanýtýldýðý etkinlikte, dokunmatik ekran için geliþtirilmiþ Windows 10 için Office, ve Spartan tarayýcý gibi beklenen yazýlýmlar da ortaya çýktý.

Ýlk yýl ücretsiz sunulacak
    Merak edilen konulardan birisi de, Microsoft'un yeni iþletim sistemini nasýl ücretlendireceði konusuydu. Teknoloji devi Microsoft, bu alanda son dönemdeki "ücretsiz iþletim sistemi güncelleme" trendine uydu. Apple'ýn Mavericks ile baþlattýðý ücretsiz güncelleme sistemi Windows tarafýnda da devam ediyor.

Hangi sürümler ücretsiz yükseltilebilecek?
    Verilen bilgilere göre, Windows 10 yükseltmesi bazý sürümler için ilk yýl ücretsiz olacak. Windows 10'a ücretsiz yükseltme yapabilecek sürümler arasýnda Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 PC sürümleri ile Windows Phone 8 ve Windows Phone 8.1 mobil sürümleri bulunuyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

w8.1den dik€y geçiþ yaptýlar.
    umarým hayal kýrýklýðý olmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

windows 8 karýþýk arayüzü normal pc kullanýcýlarý tarafýndan hiç sevilmemiþti. Eðer bu sürümde normal desktop ve dokunmatik için ayrý sürümler yaptýysalar ne ala ama yok yine 8 deki gibi dokunmatik ekran özellikleri ön planda olursa isterlerse 20 cýkarsýnlarlar bir iþe yaramaz. Halen XP bile 8 den daha çok kullanýlýyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çýksýnda yükseltelim bakalým nasýlmýþ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2 laptopumdan biri w7 diðeri xp, masa üstüm 8.1

gel10 gell

Kullanýcý Bilgi Menüsü

linuxden þaþmam ;)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kesin sýkýntýlýdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

windows iþletim sistemini stabil etmeden, bir iki yýl araylar yeni Windows iþletim sistemi yaparak kendini devam ettirmeye çalýþýyor. eski Windowslar stabil deðil diðer sonraki nasýl olacak acaba?bekliyecem ben 2 güne kadar win8 yükleyecektim þimdi yüklemiyecem bekleyeceðim bakalým nasýlmýþ. haber için teþekkürler.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beyler.
    Bende su an 8.1 var.Bu uygulama ne zaman basliyor.Basladiysa ben nasil yapmaliyim.Yoksa ben bir sey yapmadan o otamatikman kendisi updayt mi yapacak.
    Bilgisi olan aciklarsa simdiden tesekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý idiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Beyler.
    Bende su an 8.1 var.Bu uygulama ne zaman basliyor.Basladiysa ben nasil yapmaliyim.Yoksa ben bir sey yapmadan o otamatikman kendisi updayt mi yapacak.
    Bilgisi olan aciklarsa simdiden tesekkürler.
    çýkýþ olarak 2015 in ortalarý söyleniyor. Kendisi otomatik yapmaz.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri