Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: Windows 10 Ýlk Yýl Ücretsiz Olacak!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý idiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Beyler.
    Bende su an 8.1 var.Bu uygulama ne zaman basliyor.Basladiysa ben nasil yapmaliyim.Yoksa ben bir sey yapmadan o otamatikman kendisi updayt mi yapacak.
    Bilgisi olan aciklarsa simdiden tesekkürler.
    Ben bir kaç gün önce müþterimin birine netten indirdiðim win 8.1 pro Windows'u laptopa yükledim, hayran kaldým valla, hýz bakýmýndan harika, adamlar bu sefer yapmýþ dedim yaaa. þimdi sýra benim masa üstü bilgisayara geldi, bugün yarýn ayný kurulumu kendi pc. yüklüyecem þimdilik win 7 kullanýyorum ama win 8 performansýný gördükten sonra bende deðiþtirmeye karar verdim, win10. merakla bekliyoruz bakalým nasýl biþey.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar win8.1 pro sistemi kendi bilgisayarýma yükledim her þey mükemmel güzelde bir sorum var. ben kaðýt açma oyunlarýný sýk sýk oynamayý seven biriyim, oyunlara girdim ve bir Microsoft hesabý oluþtrup ücretsiz olarak oyunlarý indirdiyini yazdý, þifre ve mail giremeden bu iþ win 8. olmuyor herhalde doðrumudur. bide yarýn öbür gün bana oyunlarý indirdi diye bir masraf çýkmasýn fatura gelmez bize dimi arkadaþlar?
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar win8.1 pro sistemi kendi bilgisayarýma yükledim her þey mükemmel güzelde bir sorum var. ben kaðýt açma oyunlarýný sýk sýk oynamayý seven biriyim, oyunlara girdim ve bir Microsoft hesabý oluþtrup ücretsiz olarak oyunlarý indirdiyini yazdý, þifre ve mail giremeden bu iþ win 8. olmuyor herhalde doðrumudur. bide yarýn öbür gün bana oyunlarý indirdi diye bir masraf çýkmasýn fatura gelmez bize dimi arkadaþlar?
    Yok gelmez

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgilendirme için teþekkürler sayýn editör arkadaþým.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili editör arkadaþým bu aralar çok korkmaya baþladým, ya ben bilgisayarýmda kart açma oyununu çok sýk oynayan biriyim, ve bugün oyun sayfasýnda para hesabý ile ilgili bir bilgi geldi, bende hayýr istemiyorum dedim, yine ileride para bedeli çýkar diye çok korkuyorum. ve artýk pc. oyun oynama kararý aldým. oyun hesabýmý nasýl silebilirim. bilgin varmý acaba? ilgine þimdiden teþekkürler ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sevgili editör arkadaþým bu aralar çok korkmaya baþladým, ya ben bilgisayarýmda kart açma oyununu çok sýk oynayan biriyim, ve bugün oyun sayfasýnda para hesabý ile ilgili bir bilgi geldi, bende hayýr istemiyorum dedim, yine ileride para bedeli çýkar diye çok korkuyorum. ve artýk pc. oyun oynama kararý aldým. oyun hesabýmý nasýl silebilirim. bilgin varmý acaba? ilgine þimdiden teþekkürler ederim.
    Abi senide herþey buluyor ya alem adamsýn valla nerede bir taþ altýnda sen varsýn korkma abi birþey olmaz oyun siteleri ücretlimi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya oyun oynamaya geçiyorum oyunlarý yüklerken bana paralý oynayalým diyor bende hayýr istemiyorum diyorum. yinede oyunlar free açmýyor. oyun oynama bu win 8.1 pro win 7 gibi deðil, win 7 ile oyunlarý xp sistemi gibi açýyordum, ama bu win 8.1 þimdi kullandýðým sistem, hesap oluþturuyorsun hesap oluþturmadan oyun oynanmýyor. sonra gel senle kumar oynayalým diyor. bende hayýr istemiyorum diyorum. oda illede kumar oynamak istiyor. herhalde bu gidiþle artýk oyun oynamak bana yasak. inþallah baþýma bir þey gelmez.
    LEBEN ?

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri