Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
59 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Redline TS Serisi Versiyon 3.5.89 Güncel Yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BENDE TS 3000 HD VAR İP TV KULLANICI KODU 00000000 GÖSTERİYOR VE YUOCAN BAGLANAMIYOR DİYOR BUNLARI YÜKLERSEN İP TV VE ŞİFRESİZ KANALLAR ACILIRMI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BENDE TS 3000 HD VAR İP TV KULLANICI KODU 00000000 GÖSTERİYOR VE YUOCAN BAGLANAMIYOR DİYOR BUNLARI YÜKLERSEN İP TV VE ŞİFRESİZ KANALLAR ACILIRMI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

admin yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım

Editör iyi akşamlar benim cihaz redline ts300hd açılmıyor kurtarma programını flaşha atıyorum open file fail çıkıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 2polat2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    admin yardım
    cihaz ne gibi çöktü detaylı yazarmınız bu modelden anlamam fazla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

load yazısı çıkıyor kurtarma programı atıp kapatıp açıyorum 7 veya 8 defa menü tuşuna basıyorum open file fail yazılı mavi ekran çıkıyor va tekrar kararıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 2polat2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    load yazısı çıkıyor kurtarma programı atıp kapatıp açıyorum 7 veya 8 defa menü tuşuna basıyorum open file fail yazılı mavi ekran çıkıyor va tekrar kararıyor
    Redline firmasını arayın onlara cihazı gönderin yardımcı olacaklardır mutlaka sizin yapacagınız iş olmayabilir malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tşk

teşekkür ederim yardımınız için yapacak bişi yok ne yapalım yinede teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim yardımınız için yapacak bişi yok ne yapalım yinede teşekkürler
    JTAJ ile flaş yazılmasıı gerekebilir siz yapamayabilirsiniz bunu o yüzden redline size yardımcı olacaktır bizim burada bir abi var berber kendisi sorun olunca surekli gönderiyordu yardımcı oluyorlardı

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri