Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Sayfa 4/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
59 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Redline TS Serisi Versiyon 3.5.89 Güncel Yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BENDE TS 3000 HD VAR ÝP TV KULLANICI KODU 00000000 GÖSTERÝYOR VE YUOCAN BAGLANAMIYOR DÝYOR BUNLARI YÜKLERSEN ÝP TV VE ÞÝFRESÝZ KANALLAR ACILIRMI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BENDE TS 3000 HD VAR ÝP TV KULLANICI KODU 00000000 GÖSTERÝYOR VE YUOCAN BAGLANAMIYOR DÝYOR BUNLARI YÜKLERSEN ÝP TV VE ÞÝFRESÝZ KANALLAR ACILIRMI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

admin yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yardým

Editör iyi akþamlar benim cihaz redline ts300hd açýlmýyor kurtarma programýný flaþha atýyorum open file fail çýkýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 2polat2 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    admin yardým
    cihaz ne gibi çöktü detaylý yazarmýnýz bu modelden anlamam fazla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

load yazýsý çýkýyor kurtarma programý atýp kapatýp açýyorum 7 veya 8 defa menü tuþuna basýyorum open file fail yazýlý mavi ekran çýkýyor va tekrar kararýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 2polat2 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    load yazýsý çýkýyor kurtarma programý atýp kapatýp açýyorum 7 veya 8 defa menü tuþuna basýyorum open file fail yazýlý mavi ekran çýkýyor va tekrar kararýyor
    Redline firmasýný arayýn onlara cihazý gönderin yardýmcý olacaklardýr mutlaka sizin yapacagýnýz iþ olmayabilir malesef

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart tþk

teþekkür ederim yardýmýnýz için yapacak biþi yok ne yapalým yinede teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim yardýmýnýz için yapacak biþi yok ne yapalým yinede teþekkürler
    JTAJ ile flaþ yazýlmasýý gerekebilir siz yapamayabilirsiniz bunu o yüzden redline size yardýmcý olacaktýr bizim burada bir abi var berber kendisi sorun olunca surekli gönderiyordu yardýmcý oluyorlardý

Sayfa 4/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri