Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Vodafonun Gizli Faturasız Tarifeleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kampanyanın belirli bir süresi yok zaten ne zaman sona erecegi belli olmaz zaten turkcellden geçtiginiz zaman bu tarifeye 1 ay boyunca geçemezsiniz bu tarifeleri gizli tutuyorlar
    bilgi için tşkkrler, sağlıcakla kalın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

'Üçlü Avantaj' Tarifesi Çok Uygunmuş ve Direkt Geçiş Yaptım.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bey'e bu yön verici paylaşımından dolayı teşekkür ediyorum.
    Hayat, Paylaştıkça Güzel!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı casbeko Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    'Üçlü Avantaj' Tarifesi Çok Uygunmuş ve Direkt Geçiş Yaptım.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bey'e bu yön verici paylaşımından dolayı teşekkür ediyorum.
    Her zaman bildigimiz şeyleri paylaşırız gözünüz bizde olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

*Avantaj1000 yazın 7000 e gönderin

Heryöne 1000 dakika
    Heryöne 1000 sms
    2 GB internet

Üstte yazıldıgı şekilde gönderdim sonra vodafone mh. aradım konuşma dakikaları sadece vodafone kullanıcıları arasında geçerlidir her yöne degildir diye bilgi verildi acaba bu bilgi dogrumudur?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    *Avantaj1000 yazın 7000 e gönderin

Heryöne 1000 dakika
    Heryöne 1000 sms
    2 GB internet

Üstte yazıldıgı şekilde gönderdim sonra vodafone mh. aradım konuşma dakikaları sadece vodafone kullanıcıları arasında geçerlidir her yöne degildir diye bilgi verildi acaba bu bilgi dogrumudur?
    Her yöne dakikalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Her yöne dakikalar

Belkide kampanya degişti en iyisi ben diger tarifeden bu tarifeye geçeyim sonra deneyecegim her yöne oluyormu diye.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Geçtim Teşekkürler.
    Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Belkide kampanya degişti en iyisi ben diger tarifeden bu tarifeye geçeyim sonra deneyecegim her yöne oluyormu diye.
    Deneyin herkes geçti çünki her yöne dakikalar benim öyle gördügünüz üzere

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Deneyin herkes geçti çünki her yöne dakikalar benim öyle gördügünüz üzere
    Peki vodafone bu gizli tarifeleri kim için yapıyor amaçları nedir bilginiz varmı.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki vodafone bu gizli tarifeleri kim için yapıyor amaçları nedir bilginiz varmı.?
    Genelde fazla kontor yuklemeyen kişiler için yapıyor.Ama tarifeyi herkese acık haline getirince herkes yararlanıyor bir nevi abone elinde tutma politikası

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri