Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: Vodafonun Gizli Faturasız Tarifeleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

UCLUAVATANTAJ 1000 TARİFESİ HAKKINDA UYARI

20 TL yükledim vodafone içi düşmektedir.Müşteri hizmetlerini aradım sistemsel açık oldugunu bu yüzden geçen ay böyle bir olay yaşandıgını söyledi herkesin bilgisine kontor yuklemeden önce herkese tarifesini değiştirebilir.
    Konu Editor tarafından (10-02-2015 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vodafone sahtekar olmuş tarifeleri 5 para etmez 12 ay süresi var bu ne 12 veri yorsan 2000dk her yöne yapta görelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    UCLUAVATANTAJ 1000 TARİFESİ HAKKINDA UYARI

20 TL yükledim vodafone içi düşmektedir.Müşteri hizmetlerini aradım sistemsel açık oldugunu bu yüzden geçen ay böyle bir olay yaşandıgını söyledi herkesin bilgisine kontor yuklemeden önce herkese tarifesini değiştirebilir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. or, Dun bahsettiginiz gibi bende de dakikalar birden Vodafone ici olmustu.Fakat bugun
    Dakikalar tekrar heryone oldu.Sizde durum nedir acaba?
    Hayat, Paylaştıkça Güzel!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu firsat kacmaz! Sadece 20TL'ye 2GB super internet, 500 her yone dakika ve 1000SMS almak icin FIRSAT2GB yazip 7000e gonderin, size ozel tarifeye gecin. Son gun 31 Aralik. Iletisim tercihlerinizi degistirmek icin IPTAL yazip 5203'e gonderin
    Bir deneyin bakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunlar adamın aklını karıştırıyor tarifeye gir çıkması zor oluyor benim tarifem bimsel 10 ytl yüklüyorum 1 aygidiyor saniye üzerin den ücretleniyor her taraflan görüşüyorum memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TARİFE :FIRSAT 2GB

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS + 2 GB : 20 TL
    SUPER20 yazip 7000 gönderiniz.
    Yeni kod gelmiş

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri