Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
79 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: ADSL Hattýnýza Aylýk Ne Kadar Para Veriyorsunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ehh . En pahalýsýný biz kullanýyoruz heralde TTNETte . 12 ay taahhüt 8mgbit sýnýrsýz ADSL (56) + Sadece sabit hatlarla 3000 dakika (30) Aylýk bi 100 lira geçiriyolar yani . Koskoca Ümraniyede fiber yok resmen .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TTNET Ýle 1 aralýk 2014 de indirimli bir yýllýk 49 tl ye anlaþmamýza raðmen fatura halen 51.25 tl olarak geldi. ev telefonu hariç.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

24mps sýnýrsýz fibernet 53 tl telefonsuz
    ZAMAN ÝNSANLARI DEÐÝL ARMUTLARI OLGUNLAÞTIRIR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ttnet aylýk sadece internet 8mbit olmak suretiyle 60 tl ödüyorum.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

haziran 2014 de ttnet yalýn limitsiz adls 8 mps 50 (akn)1 yýllýk tahütlü abone oldum ve 57.90 tl ödüyorum .vodefonun güncel kampanyasý var yalýn limitsiz 16 mps 50 akn 49.90 24 mps 75 akn 59.90 (geçiþ yapana 120 tl çayma parasýnýda karþýlýyor)
    arkadaþlarýn yorumundan görüldügü gibi ttnet tuttura bildiðine fiyat uygulamýþ .ama unutulmasýnki türkiyede tüm internet saðlayýcýlarýna alt yapý desteði türk telekom tarafýn dan veriliyor .bazý yerlerde yeni süperonline (türkcel) tarafýndan fiber alt yapý veriliyor teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

7GB vodafone 3G hattýna 30 tl veriyorum takýyorum výný heryere getiriyorum memnunum
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kayserli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    haziran 2014 de ttnet yalýn limitsiz adls 8 mps 50 (akn)1 yýllýk tahütlü abone oldum ve 57.90 tl ödüyorum .vodefonun güncel kampanyasý var yalýn limitsiz 16 mps 50 akn 49.90 24 mps 75 akn 59.90 (geçiþ yapana 120 tl çayma parasýnýda karþýlýyor)
    arkadaþlarýn yorumundan görüldügü gibi ttnet tuttura bildiðine fiyat uygulamýþ .ama unutulmasýnki türkiyede tüm internet saðlayýcýlarýna alt yapý desteði türk telekom tarafýn dan veriliyor .bazý yerlerde yeni süperonline (türkcel) tarafýndan fiber alt yapý veriliyor teþekkür ederim
    Aslýnda vodafone þu 3g lere verse sýnýrsýzý 50de olsa 60 da olsa alýnýr 3g ler cok hýzlý normal adslere göre
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Türkcell Superonline Fiber Ýnternet 25 Mbps limitsiz 75 GB AKK

Turkcell TV+ Sinema Paketi ve Ses Hizmetleri Fiber 3lük Kampanyasý 24 Ay Taahhütlü Sesli 50 tl ama ben komsunla paylaþýyorum 25 tl ödüyorum 24 ayýn bitmesine 10 ay kaldý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TTNET Ultra Net Limitsiz 16 Mbit internet 49 tl. + 79 tl Samsung Smart tv almýþtým geçen sene bunlara abonelik yenilerken yapmýþtým. Toplam 128 tl ödüyorum. 1 sene kaldý tv nin taksitinin bitmesine tabi abonelik tahahütününde bitmesine. 1 sene sonra Fiber Net e geçmeyi planlýyorum bulunduðum mahallede fiber altyapýsý mevcut.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýlk yorum bende gelsin ben ttnete 24 ay tahattüt verdim 8mb hýzve limitsiz internete aylýk net 63 tl öduyorum adsl hattý+sabit telefon ikisi bir arada
    Bu tarifeye geçen yýl ben de 60 Tl. ödüyordum.Sürem dolmuþtu ama indirim yapýlmadý.Aboneliði yenilemedim fakat kullanmaya devam ediyordum.Bu sýrada yeni ADSL abonelikleri kampanya baþlatýlmýþtý:24 aya süreli 8mb hýz ve limitsiz aylýk net 43 Tl.Ben aboneliðimi iptal ettirdim.Bir hafta netsiz kaldým.Ama eþim adýna 24 ay taahhütlü 8mb hýz ve sýnýrsýz limit tarifesiyle yeniden baþladýk.Þimdi bu tarife üzerinden daha 14 ay sürem var..Gittiði yere kadar...,

Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri