Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
79 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: ADSL Hattýnýza Aylýk Ne Kadar Para Veriyorsunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fiber internet sýnýrsýz telefon dahil 62 tl ödüyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ttnet 16mbps'e kadar limitsiz internet 39tl. +ttnet alo konuþtukça öde 7tl. toplamda ikisi için aylýk 46tl. 24ay tahahüt verdim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ttnet 16mbps'e kadar limitsiz internet 39tl. +ttnet alo konuþtukça öde 7tl. toplamda ikisi için aylýk 46tl. 24ay tahahüt verdim.
    Supermiþ hocam bu tarifeniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

20 ay boyunca internet 44 tl artý 15 telefon normalde telefonu iptal ettirecektim edersen telefonsuz internete 15 tl yansýr dediler o yüzden ettirmedim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Supermiþ hocam bu tarifeniz
    3 yýldýr hep ikna paketi sayesinde indirimli kullanýyorum. TTNET ikna paketleri telekom müdürlüklerinde veriliyor.

Ýlk sene 8mbps limitsiz 50akn +TTNET alo+tvbu 42.50
    Ýkinci sene 8mbps limitsiz 50akn +TTNET alo+tvbu 52.50
    Þuan 16mbps 50akn ve TTNET alo 46tl.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TTNET yada BAÞKA firmalarýn ugulayacaðý kampanya bedellerini BTK belirlemektedir. Rekabet ortamý için sürekli kampanyalar düzenliyor. Þu an BTK firmalara uzun zamanlý kampanya düzenlemelerine izin vermiyor.

Uzun zaman verdikleri firmalar piyasada abone sayýsý az olan firmalarýn abone sayýsýný artýrarak piyasada denge yaratmasý içinkampanyalarý uzun süre oluyor. Ama büyük firmalara maalesef kampanyalarýný sürekli deðiþtiritiyor. Bunun nedenide rekabet ortamýnýn oluþmasý firmalarýn çoðalmasýymýþ.

Bu nedenle büyük firmalarda bu gibi deðiþik fiyatlar çok çýkýyor. Paket yenilemede mutlaka ANA satýþ ofislerine gidip ikna kýsýmlarýnda yararlanýn.

Ülkemizde rekabet ortamýnýn yaratýlmasý için düþünülen fikirler bana göre halen profesyonel deðil. bu politik düþüncelerle sürekli aboneler maðdur durumda kalacaktýr.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu ikna paketlerini daha yeni buradan öðrendim vallaha Madem öyle paketler varmýþ ozaman seneye telekom müdürlüðüne gitme vakti gelecek sanýrým. Ben hep Mh arayarak abonelik yeniliyordum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

M.hizmetleri ve telekom ofisleri ikna kampanyasý yapamýyor. Benim aldýðým paket ultranet 16mbps ev telefonu olana ikna diye geçiyor, yakýn zamanda uzatmayý düþünen varsa eðer bunu istesinler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sadece internet tel içinde gömülü... 54 tl.. 8 mbps limitsiz. bu konu çok iyi oldu 1 ay sonra süre doluyor yukardaki yazýlanlardan hiç bilgim yoktu. artýk davranýþ deyiþecek demekki saygýlar herkese.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2 yýl önce TTNET'ten ayrýlýp Speronline'a geçmiþtim. 24 Ocak 2015 tarihinde Süperonline üyeliðimi sonlandýrýp yeniden TTNET'e döndüm. Kamu emeklisi olduðum için bir tarife uyguladýlar. 16 Mbs 50 AKN + Konuþtukça öde telefon için 62 TL ödeyeceðim. Ýkna uygulamasý için bugün tekrar aradým ama önceki üyeliðime 2 yýl ara verdiðim için bana uygulanamayacaðýný söylediler. Ýkna tarifesi için en az 2 yýllýk devamlý üye olmak gerekiyormuþ. Arkadaþlarýn bilgisine...

Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri