Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: DNS ayarları hk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon11 DNS ayarları hk.

Merhaba arkadaşlar cihaza DNS aylarını girdiğimde aşağıdaki resimdeki hatayı alıyorum neden olabilir teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DHCP kutusu işaretli olsun kendisi otomatik dns ayarı alır cihaz sizin kendiniz girmenize gerek yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    DHCP kutusu işaretli olsun kendisi otomatik dns ayarı alır cihaz sizin kendiniz girmenize gerek yok
    amacım open dns yada google dns gibi dns adreslerini girmek malesef bunları da girince bu hatayı alıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı JohanGielen Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    amacım open dns yada google dns gibi dns adreslerini girmek malesef bunları da girince bu hatayı alıyorum
    Cihazdan giremeyebilirsiniz ama direk adsl modem üzerinden open dns veya google dns girerseniz cihazda otomatik olarak bu dns ler üzerinden girmiş olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben Statik ip kutucuğunu işaretlemiştim ve hiçbir sıkıntı yok bende.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Ben Statik ip kutucuğunu işaretlemiştim ve hiçbir sıkıntı yok bende.
    Sende smartg4 vardo değilmi co adminim arkadaşlara artık yardım edersin konuya etiketleyecem seni atlanta smart g4 lerde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sende smartg4 vardo değilmi co adminim arkadaşlara artık yardım edersin konuya etiketleyecem seni atlanta smart g4 lerde
    Elimden geldiği kadar yardım ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resimden gördüğüm kadarı ile cihaza modemin ipini veriyorsun oda çakışıyor 192.168.1.1 değilde 192.168.1.100 dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    resimden gördüğüm kadarı ile cihaza modemin ipini veriyorsun oda çakışıyor 192.168.1.1 değilde 192.168.1.100 dene
    dns'de o gözüküyor normalde 192.169.1.24 ile bağlanıyor dediğiniz gibi farklı ıp de denedim fakat aynı sonucu verdi

peki ethernet ile bağlıyorum cihazi dns ayarını wireless da yapıyorum bu hatayı vermiyor acaba ethernet ile bağlanmamdan olabilirmi

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazdan giremeyebilirsiniz ama direk adsl modem üzerinden open dns veya google dns girerseniz cihazda otomatik olarak bu dns ler üzerinden girmiş olur
    superonline fiber internetin huawei modemini kullanıyorum dediğiniz gibi modem ayarından bağlı IP numarası araclığıyla Dns ayarını değiştirme şansım oluyormu? teşekkürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri