Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 27.01.2015 Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 27.01.2015 Yazýlýmý

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kod:
    - Sistem iyileþtirmeleri yapýldý.
    - Uydu/TP/Kanal bilgileri güncellendi.
    - Youtube güncellendi.

Konu A.Bozoðlu tarafýndan (02-02-2015 Saat 20:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlýmda emeði geçenlere ve sn bozoðlu na teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teshekurler
    Konu esay84 tarafýndan (04-02-2015 Saat 21:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýyi akþamlar,
    Ýndirme baþlamadan Nod32 ile virüs uyarýsý verdi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaslar. Bugun yeni guncelemeyi yukledim. IPTV ozelleyini sefte deneyeyim dedim-sorun yashadim. ceshit linkler kullandim sonuc hep ayni. iptv calishiyor ama 25-30 saniye.fazla buffering yapmiyor. sanki klip bakirmishim gibi. fazla yuklemiyor. ayni linler vlc'de devamsiz calisiyor-cihaz next ye-20000hd. yardim eden olurmu sorunu cozmek icin. eski tarihteki guncelemeleride denedim. ayni sorun. usb'den yukledim listeyi ,manuel olarak yokta yok-30 saniye caliship kesilir. internet hizi 20 megabit. 30 saniyeden fazla calisan iptv next ye 20000 hd cihazi varmi kimsede acaba ???
    Konu esay84 tarafýndan (14-02-2015 Saat 13:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý esay84 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam arkadaslar. Bugun yeni guncelemeyi yukledim. IPTV ozelleyini sefte deneyeyim dedim-sorun yashadim. ceshit linkler kullandim sonuc hep ayni. iptv calishiyor ama 25-30 saniye.fazla buffering yapmiyor. sanki klip bakirmishim gibi. fazla yuklemiyor. ayni linler vlc'de devamsiz calisiyor-cihaz next ye-20000hd. yardim eden olurmu sorunu cozmek icin. eski tarihteki guncelemeleride denedim. ayni sorun. usb'den yukledim listeyi ,manuel olarak yokta yok-30 saniye caliship kesilir. internet hizi 20 megabit. 30 saniyeden fazla calisan iptv next ye 20000 hd cihazi varmi kimsede acaba ???
    Merhaba pm'nizi yeni fark ettim, bahsettiðiniz iptv satýrlarý m3u8 ile bitiyorsa þayet bu gayet doðal. zira bu þekilde biten linkleri desteklemiyor.

Aþaðýda verdiklerime bir bakýn bakalým?

STAR, Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    YENI SINEMA TV, Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kolay gelsin arkadaþlar artýk paylaþýmlarýmla burda olacam dönüþüm yazýlýmlarý verecem herkes cihazýný istediði gibi kullanacak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

YENI SINEMA TV, Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

linkleri denedim, malesef acmadi. devamli yukleniyor diye donuyor. next'tede acmiyor bilgisayarda vlc'dede. ama en azindan tesekurler size m3u8'ile sorunu anlattiginiza

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý esay84 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

linkleri denedim, malesef acmadi. devamli yukleniyor diye donuyor. next'tede acmiyor bilgisayarda vlc'dede. ama en azindan tesekurler size m3u8'ile sorunu anlattiginiza
    Linkleri eklemeden önce VLC ile kontrol etmiþtim ve aktifti. Free linkler dayanýklý olmuyor dediðiniz gibi þuan aktif deðil.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Paylaþým için teþekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri