Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/5 12345 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: D-Smart'ta yayınlanacak yeni diziler, haberler,görüşler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart D-Smart'ta yayınlanacak yeni diziler, haberler,görüşler.

Rogue -- her Perşembe 22:00'de Dizi Smart HD'de

Happy Endings Her Pazartesi 22:00'de Dizi Smart HD'de

Melissa & Joey Cuma 20:00'de Dizi Smart HD'de başlıyor

Özet:Ailesi gibi kendisi de politikayla ilgilenen Melissa'nın yeğenlerinin, onunla birlikte yaşamak zorunda kalmalarıyla karışan evi, birinin çekip çevirmesi, çocuklarla ilgilenmesi gerekmektedir. Bir konferans sırasında tanışığ yıldızının barışmadığı Joey ona çocuklara dadılık yapma teklifinde bulunduğunda, başka çaresi olmadığından gönülsüzce kabul eder.
    Joey çocukları dize getirince, Melissa onu işe almaya karar verir. Çocukları Melissa'yı, Melissa Joey'den hoşlanmaz ve aynı evin içindeki bu dört insanın komedisi başlar.
    Konu bayram tv tarafından (26-04-2014 Saat 01:43 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Under The Dome Amerika Yayınıyla Aynı Hafta 1 Temmuz'da Fx HD'de

Dizi Hakkında:Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan Under The Dome’un yapımcılığını Steven Spielberg üstleniyor.

Amerika ile aynı hafta FX ekranlarına gelecek olan dizide Mike Vogel, Colin Ford ve Aisha Hinds başrollerde!

Dış dünyaya hoşçakal deme vakti... Gerilim/korku romanlarının efsane yazarı Stephen King ve Oscar ödüllü Steven Spielberg’ü biraraya getiren Under The Dome geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan bir kasabanın hikayesini anlatıyor. Kaçmanın imkansız olduğu Chester’s Mill kasabasında oturanlar süresiz olarak kapana kısıldıklarını farkeder ve yeni bir toplum oluşturmaya çalışırlar. Kubbenin nereden geldiği, neden Chester’s Mill’i hedeflediği ve dışarı nasıl çıkabileceği gibi sorular herkesin aklını kurcalarken bir yandan da kasaba sakinleri kendi aralarındaki gerginlikler ve sorunlarla başa çıkmaya çalışıyorlar. Fedakarlık, kahramanlık, korku ve açgözlülük gibi insan ruhunun gerçek bileşenlerini harekete geçiren heyecan dolu dizi olağanüstü durumların insanların içindeki iyiyi ve kötüyü nasıl ortaya çıkardığını gözler önüne seriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dsmartın dizileri peş para etmez bence ' valla dt deki diziler dublajlı olduki harika yayın yapıyorlar. Hatta sınırsız net varsa IQ sayesinde istediğin zaman izliyırsun.

5. 22-06-2013, 18:09

Sebep
    Büyük harfle yazı yazmak bağırmak anlamına geldiği için büyük harfle mesaj yazılması yasaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İkincisi yazımın sonuna kadar arkasındayım. Evet dsmartın dizileri beşpara etmez nedeni eski ve alt yazılı olması. Ben dsmartı çok kullandım. Çok iyi bilirim
    Fx ve foxcrime kanallarını üstüne para verseler izlemem nedeni alt yazı olması.
    Digitürkteki diziler Amerikadan 48 saat sonra yayınlanıyor hemde Türkçe dublajlı bunun ***fi bam başka dt yöneticileri dublaj sayesinde dizi paketinin önemi çok arttı ve üye alımlardan artış sağlandı. Deniliyor.
    Ben bile artık sırf dublaj sayesinde dizimaxlerin fanatiği oldum. Kesinlikle Türkiyede en iyi dizi yayınları tartışmasız digitürktedir
    Konu Hikmet™ tarafından (11-07-2013 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İkincisi yazımın sonuna kadar arkasındayım. Evet dsmartın dizileri beşpara etmez nedeni eski ve alt yazılı olması. Ben dsmartı çok kullandım. Çok iyi bilirim
    Fx ve foxcrime kanallarını üstüne para verseler izlemem nedeni alt yazı olması.
    Digitürkteki diziler Amerikadan 48 saat sonra yayınlanıyor hemde Türkçe dublajlı bunun ***fi bam başka dt yöneticileri dublaj sayesinde dizi paketinin önemi çok arttı ve üye alımlardan artış sağlandı. Deniliyor.
    Ben bile artık sırf dublaj sayesinde dizimaxlerin fanatiği oldum. Kesinlikle Türkiyede en iyi dizi yayınları tartışmasız digitürktedir

size digitürk ile mutluluklar dilerim
    Konu Hikmet™ tarafından (11-07-2013 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntıdır

Arkadaşlar bir haber daha paylaşalım ama resmi olmadığı için konu açmıyorum. Temmuz ayı içerisinde Fox Life HD kanalının 14. kanal üzerinden Dizi ve üzeri HD üyelere açık olacağı 2 güvenilir kaynaktan teyit ettirilmiştir. Logo haberini bize ileten arkadaşın haberidir tekrardan teşekkür ediyorum kendisine. Dizi severler icin harika bir gelişme..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart The Bridge Bugün İlk Bölümüyle Fox Crime SD/HD De Başlıyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=q4Ao6S_oFLY[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=b0cvEDAnEP0[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=3EZAsXpN5bg[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=IDBUiiXHPkc[/YOUTUBE]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elementary 2.sezonu Ocak'ta FX'te.

THE QUEEN LATIFAH SHOW

1 OCAK ÇARŞAMBA'DAN İTİBAREN HAFTA İÇİ HERGÜN DİZİSMART PLATİN HD'DE.

HE MICHAEL J.FOX SHOW 1 OCAK ÇARŞAMBA DİZİSMART PLATİN HD'DE BAŞLIYOR..

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri