Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: GoldMaster / DigiMaster HD-5000 PVR Plus 20.09.2014 Güncel Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart GoldMaster / DigiMaster HD-5000 PVR Plus 20.09.2014 Güncel Yazýlýmý

DigiMaster HD-5000 PVR Plus 20.09.2014 Güncel Yazýlýmý
    20.09.2014 Tarihli Emu Yazýlýmý ve Yükleme Talimatý Ektedir.

Master Kodu;3327

K.ey Menüsüne Giriþ;Menü-Anten Baðlantýsý üzerine gelip 9870 tuþlayýnýz.

Kanal Listesi güncellendi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah senden razý olsýn düzeldi vermiþ olduðun yazýlýmla cok saðolasýn cihazý bügün aldým 146tl yayýn görüntü olarakta fena deðil HD yayýnlar canlý SD yayýnlar normal kötü deðil cihaz kurulu geldi fabrika ayarlarýna aldýðým halde türksat 4A kanal listesi yüklü vaziyette idi yeni güncel yazýlým varsa belki iyi olur güncelleme yaparsam düþündüm ama sonuc felaket þimdi 1080i yayin oluyor kanal geciþleri yavaþ deðil normal görüntü iþlemcisi cok iyi deðil belki ama beklediðim görüntü var daha iyi derseniz ozamanda cok para vermek lazým Goltmaster sitesinde cihazla ilgili yazýlým v.s gibi bilgi bulamadim yada varsa ling yazarsaniz takip edilir tekrar senden allah razý olsun ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dctor Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Allah senden razý olsýn düzeldi vermiþ olduðun yazýlýmla cok saðolasýn cihazý bügün aldým 146tl yayýn görüntü olarakta fena deðil HD yayýnlar canlý SD yayýnlar normal kötü deðil cihaz kurulu geldi fabrika ayarlarýna aldýðým halde türksat 4A kanal listesi yüklü vaziyette idi yeni güncel yazýlým varsa belki iyi olur güncelleme yaparsam düþündüm ama sonuc felaket þimdi 1080i yayin oluyor kanal geciþleri yavaþ deðil normal görüntü iþlemcisi cok iyi deðil belki ama beklediðim görüntü var daha iyi derseniz ozamanda cok para vermek lazým Goltmaster sitesinde cihazla ilgili yazýlým v.s gibi bilgi bulamadim yada varsa ling yazarsaniz takip edilir tekrar senden allah razý olsun ..
    Goldmaster sitesinde bu bilgiler bulunmaz malesef siz bizi takip ediniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emeðiniz için teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler emeðinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart tanýþma

merhaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba digimaster hd-5000 PVR cihazým var su anda en güncel yazýlým ve en güncel kanal listeleri bu ektemi yoksa bu sürüm eskimi.bu arada daha önce hiç yazýlým yuklemedim nasýl yapicam bakalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selamlar.. ya bende uyduda dosyanýn büyüklüðü çok büyüktür diyor ve çýkýyor .. bu yazýlým güncelleme programý kýsmýný anlamadým birde yardýmcý olursanýz çok sevinirim baþtan antalýrsanýz yani

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkurler

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri