Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
95 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 4 metre Polyester çanak anten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam ne zaman kuruyorsun canak anteni
    şuan kurmayı düşünmüyom şöyle havalar iyileşsin ondan sonra bakalım nasip olursa...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun ... böyle bir anten varken tek tek bütün uyduları tara bence... kolay gelsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı beaverss Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler arkadaşlar...
    Hayırlı olsun arkdaşım.Bu çanak antenin kurarken nasıl ne aşamada kurdugunuda fotograflarsan cok iyi olur hem biz açımızdan .

Uydulardaki sinyal seviyelerinide merakla bekliyorum.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırlı olsun arkdaşım.Bu çanak antenin kurarken nasıl ne aşamada kurdugunuda fotograflarsan cok iyi olur hem biz açımızdan .

Uydulardaki sinyal seviyelerinide merakla bekliyorum.
    Senle beraberde kurmamız lazım böyle bişi

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resimleri ilk gördüğümde bu çanak 4 metre yok tur diye düşündüm fakat olumsuz yorum yapmak istemedim göz yanılması şimdi fikrim değişti kurulumu merakla bekliyoruz böye deva sal bir çanak tüm uydu hobisi olan arkadaşlara işalah iyi günlerde kulanın
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cafi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    resimleri ilk gördüğümde bu çanak 4 metre yok tur diye düşündüm fakat olumsuz yorum yapmak istemedim göz yanılması şimdi fikrim değişti kurulumu merakla bekliyoruz böye deva sal bir çanak tüm uydu hobisi olan arkadaşlara işalah iyi günlerde kulanın
    Teşekkürler arkadaşım....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlarımın desteği ile çanağı kurmaya karar verdim Arkadaşlar nasip olursa yarın ayakları ayarlayıp betonlayacam haftayada çanağı kurmayı düşünüyorum bahçenin nar ağaçları ve incir ağaçları sıklığı olmasından dolayı fazla ağaçlara zarar vermeden öncelik 36/A36/B Uydusunda yapacam testi daha sonra ise 28.2.Asra için
    Çanak Anten çapı 4.20 Ve 3.90 dır
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu beaverss tarafından (09-02-2015 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Betonloma işlemi sırasında mumkunse toprağa en az 1 mt lik saplama atarsanız dahada sağlam olur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sn.arkadaşlarım 28.2 de bulunan astra uydusunda galiba problemler var ben İstanbul kadıköyden 29 dereceden kuvvetli sinyal alıyorum 28.2 ve 28.3 ten sinyaller çok zayıf geliyor,ayar yaparken bu detayları göz önünde bulundurun benim çanak boyum 120 lik boşu boşuna sinyal alacağız diye uğraşmayın,ayrıca uzun süredir bir kimsede çıkıpta yahu bu uyduya ne oluyor diye sormadı çok enteresan bir durum,çünkü hareketli çanak ayarları bu uydudan yapılıyor ama kimsenin dikkatini çekmedi,iyi günler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sn.arkadaşlarım birde şunu izah edeyim,4 mt çanak için o ayaklar onu zor taşır,biraz daha kuvvetli ayaklar yapınız,aşırı bir rüzgarda o çanak çevreye ve insanlara zarar verir,polyester bizim kullandığımız çanaklara göre hafiftir.tedbirli olmakta yarar vardir.

Sayfa 4/10 İlkİlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri