Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: !!!!! 5000 CI PLUS CÝHAZA 7500 SON YAZILIMI ATTIM

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart !!!!! 5000 CI PLUS CÝHAZA 7500 SON YAZILIMI ATTIM

merhaba Arkadaþlar dün denemiþ olduðum yazýlýmla ilgili bilgi paylaþmak istiyorum.Kullanmakta olduðum 5000 cý plus hd cihazýma 7500 hd son sürümünü attým.Atýktan sonra herhangi bir problem olmadý.Cihaz açýldý kanallarý yükledim.Ancak kanallarýn çoðunda sinyal yok uyarý ve sinyal veren kanallar normal bir þekilde izlense de cihazýn ön tarafýndaki sinyal ýþýðý turuncu þekilde sürekli yanýp sönme durumu söz konusu oldu. Menü açýsýndan herhangi bir problem olmadý CCCAM ve xtream codes bölümü free iptv bölümü gayet iyi bir þekilde izlendi.Not:Yazýlýmý atmadan önce fabrika ayarlarýna dönüp USB ile attým .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazinizin original 5000 yazilimi yokmu baska yazilim atinca bu sonuclarin olmasi normal

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cihazinizin original 5000 yazilimi yokmu baska yazilim atinca bu sonuclarin olmasi normal
    kendi yazýlýmý vardý son güncellemede ki yazýlýmý Hizmet durum hatasý veriyordu.Bende 7500 HD yazýlýmý denedim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

7500 çift tünerli bir cihaz data alýyor her cihazýn orjinal yazýlým her zaman daha güvenlidir her zaman

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Orjinal yazýlýmý atabilcekmisin acaba. bazen böylede sorun oluyor malesef. iyiki boot dosyasý zarar görmemiþ. yoksa cihaz açmazdý. sizdekide iyi cesaret doðrusu. belkide 7500 yazýlýmý attýðýnýz için diðer gelmeyen kanallar gelmedi, olabilir yani...
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu iþte bi ters lik var ts 7500 yazýlýmlarýnda x stream kod yok ki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri