Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: DT 9102 HD FLASH BELLEK KAYIT SORUNU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart DT 9102 HD FLASH BELLEK KAYIT SORUNU

S.A ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLACAK YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

DİGİTÜRK DT 9102 HD KUTU KULLANIYORUM Toshiba 32GB Hayabusa Beyaz USB 2.0 Bellek İLE TV DEKİ PROGRAMI FLASH BELLEK İLE KAYDEDİYORUM ( SONRA TEKRAR İZLEMEK İÇİN ) FLASH BELLEĞİ KUTUNUN ARKASINDAKİ USB BELLEK TAKIYORUM VE KAYDA BAŞLIYORUM BAZEN 3 SAAT SÜREKLİ KAYDEDİYOR VE KAYDI İZLİYORUZ VE İZLEDİKTEN SONRA SİLİYORUM KAYDI ERTESİ GÜN YADA BAŞKA PROGRAMI KAYDET DEDİĞİM TEKRAR KAYDA BAŞLIYOR 5 DK / 1 DK SONRA KAYDI OTOMATİK OLARAK KAPANIYOR YANİ KAYDETME YAPMIYOR BU NEDEN KAYNAKLI OLABİLİR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yapabileceğiniz işlemler Önce Flash Belleği biçimlendirin. Sonrada cihazı fabrika ayarlarına alıp DİGİTURK Kolay kurulum yapın. Sonra tekrar kayıt yapmayı deneyin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yapabileceğiniz işlemler Önce Flash Belleği biçimlendirin. Sonrada cihazı fabrika ayarlarına alıp DİGİTURK Kolay kurulum yapın. Sonra tekrar kayıt yapmayı deneyin.

izledikten sonra biçimlendirdim bilgisdayrda düzenledim oldu şimdilik saolasınız teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri