Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Fenerbahçe 1-2 Akhisar Belediyespor Yorumlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Fenerbahçe 1-2 Akhisar Belediyespor Yorumlar Buraya

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Fenerbahçe, 33 maç sonra sahasında yenilgiyle tanıştı. Kanarya liderlik için çıktığı Akhisar Belediyespor karşısında büyük bir şok yaşadı, zirve Galatasaray'a kaldı.

21. haftanın kapanış maçında Akhisar Belediyespor, Fenerbahçe'yi deplasmanda 2-1 mağlup etti.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Akhisar Belediyespor ile oynadığı maça, geçen haftaki Gaziantepspor maçının kadrosundan tek değişiklikle çıktı. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, karşılaşmada orta sahada Diego'nun yerine Meireles'i, ilk 11'de sahaya sürdü. Portekizli futbolcu, 3 maç sonra ligde ilk 11'de oynadı. Antrenmanda sakatlanan ve sağ bacak üst adalesinde 2. derecede yırtık tespit edilen Alper Potuk ile cezalı olan Volkan Demirel ve sakatlığı bulunan Hasan Ali Kaldırım, kadroda yer almadı.

Sarı Kanarya karşılaşmaya tutuk başladı, henüz 3. dakikada Akhisar Belediyespor Gekas ile gole çok yaklaştı. Bu pozisyondan bir kaç dakika sonra Kadıköy'de belki de sezonun en güzel gollerinden biri atıldı. Hızlı gelişen atakta Bilal'in ceza yayı gerisi sağ çaprazına doğru gönderdiğiğ pasta Güray'ın sol ayağıyla yaptığı vuruş uzak köşeden ağlara gitti. Şok golün ardından Fenerbahçe dakikalar ilerledikçe Akhisar'ı sahasına hapsetti. Emenike ve Kuyt ile inanılmaz goller kaçıran sarı lacivertliler aradığı golü 41. dakikada buldu. Soldan yapılan ortayı Kuyt indirdi, Meireles topun gelişine harika vurdu: 1-1 Ve ilk yarı 1-1 sona erdi.

İkinci yarı oyunun tek hakimi olan Fenerbahçe, Emenike önderliğinde başlattığı ataklarda inanılmaz goller kaçırdı. Son dakikaya Akhisar kalesini abluka altına alan Fenerbahçe beklediği golü bulamayınca liderlik fırsatını tepti.

89. dakikada kontra atakla çıkan Akhisar Belediyespor, Vaz te ile golü buldu ve Fenerbahçe'ye büyük bir şok yaşattı.

Kadıköy'de 33 hafta sonra yıkılan Fenerbahçe 46 puanla haftayı 3 sırada tamamladı. Kadıköy'den 3 puanla dönen konuk takım ise 25 puana çıktı

FENERBAHÇE-AKHİSAR

STAT: Şükrü Saracoğlu
    HAKEM: Özgür Yankaya

FENERBAHÇE: Mert Günok, Gökhan Gönül, Bruno Alves, Egemen Korkmaz, Caner Erkin, Mehmet Topal, Emre Belözoğlu, Meireles, Kuyt, Sow, Emenike
    TEKNİK DİREKTÖR: İsmail Kartal

AKHİSAR BELEDİYE: Oğuz, Tolga, İsmail, Douglao, Kadir, Custodio, Pekin , Bilal , Güray, Bruno, Gekas

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Penalt? olmayinca tad? olmuyo

"uyduruk penaltılardan" yapılmış kumdan kale yıkıldı!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zekı62 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Penalt? olmayinca tad? olmuyo

"uyduruk penaltılardan" yapılmış kumdan kale yıkıldı!...

uyduruk penaltı degil ..adam gibi yöneten adam olmayınca olacagı bu. haaa suç yokmu ..var TÜRK FUTBOLCUSU sadece topun ardından koşulacagını biliyor .top nasıl oynanır bilmiyor ..ispatı ..gökhan gönül baştacı yaptık ..caner .... oynuyor ama futbolun f sini bilmiyorlar ..topa nasıl vurulacagını bilmiyorlar .. işte ispatı ..soruyorum futbol severler ugur boral nerde oynuyor ..alves nerde oynuyor ..kimse alınmasın biz hiç futboldan anlamıyoz ..hele yorumcular hiç futboldan anlamıyor hepsi İNDİRAGANDİ .FERDERASYONA burdan suç duyurusunda bulunuyorum .o UEFA müfettişi ile yemek yiyen GS li arkadaşa SESLENİYORUM NE OLDU SENİN klübün . sıkışınca TOPCULARDAN YAZILI KAGIT PARÇASI ALDI.. alacagımız yok diye ...borcu oldugu halde.. nerdesin arıbogan efendi ..artık yemek yiyemiyormusun müfettişle .. GS küme düşmüştür.. bunu yönetim tv lerde deklare etti ..federasyon nerde..hakemlere gelince hepsi havlu atmış TÜRK FUTBOLU bitmiş ..aglıyanı yok ÜÇ BEŞ futbolseverden başka .... ADAM 38 FUTBOLCU TRANFER etti başarısızlıgını hala 3 temmuz diye tutturuyor ve bu adam hala yönetimde ..işte TÜRK FUTBOLU DİBE VURDUK ..AVRUPADA ahkam kesipde TÜRKİYEDE her çaldıgı düdük olay olan .TÜRK FUTBOLUNUN halini gördükden sonra 4..CÜ yıldızı taksan ne olur takmasan ne olur zaten şaibe damgası çok tan yemiş bir ligde ..herkese hayırlı olsun SÜLEYMAN SEBA LİGİ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Akhisar'ın yıldızı Bilal Kısa, Fenerbahçe maçının sonrasında çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'yi 2-1 yenen Akhisar Belediyespor'un kaptanı Bilal Kısa, karşılaşmanın hakemi Özgür Yankaya'nın, attıkları ikinci golden sonra kendisine "Delikanlı gibi oynayın" dediğini söyledi.

Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına maçla ilgili değerlendirme yapan Bilal, son bölümde hakemle yaşadığı diyaloğu, şu şekilde anlattı:

"Biz golü attıktan sonra bir laf söyledi ama o an maçın gerginliğiyle söylediğini tahmin ediyorum. Art niyet asla aramıyorum. 'Delikanlı gibi oynayın' dedi. 89. dakikada golü atmamız ve bir an önce Fenerbahçe'nin santra yapıp başlamasından dolayı söylediğini tahmin ediyorum. Gol sevincindeyken söyledi. Ben de 'Delikanlı gibi oynuyoruz' dedim sadece. Fazla uzatamazsın, maç devam ediyor. Ben art niyet aramıyorum. Taraftar baskısı hakemin üzerinde maalesef etkili oluyor, bunu görüyoruz."

Akhisar Belediyesporlu futbolcu, maçta hakem kararlarına itirazlarla ilgili de "Her iki takıma da hakemin bazı kararlarını yanlış verdiğini söyleyebiliriz. Fenerbahçeli futbolcular da aynı şeyi söyleyebilir. 90 dakikaya baktığımızda ufak tefek hatalar tabii ki oluyor. Maça etki eden bir pozisyon yoktu, hakem açısından. Hakem iyi bir maç yönetti" değerlendirmesini yaptı.

Bu arada Bilal yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli taraftarlardan alkış beklediklerini belirterek, "Fenerbahçe'yi geçen sezon şampiyon olduğunda alkışlamıştık. Biz onları alkışlıyorsak onların da bizi alkışlaması gerekirdi. Biz çıkarken alkışlamalarını beklemiştik açıkçası ama göremedik" şeklinde konuştu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri