Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Çihaz Çöktü Download From TS de kaldý mavi ekran

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon9 Çihaz Çöktü Download From TS de kaldý mavi ekran

Cihaza yazýlým atarken kazara usb yi çýkardým yazýlým yarýda kaldý sonra fiþi söktüm taktým cihaz mavi ekranda kaldý download from ST yazýyor nasýl kurtara bilirim usb den açýp kapatýp atýlacak uygun yazýlým bulamadým yardmcý olursanýz sevinirim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostum tek çaren ((((DreamUP))) proðramýný pc ne kur ýp cihazýn ve pc ýp adreslerini proðrama girip hafýzaya al ve bir rs232 kablo ile cihazý ve pc yi birleþtir

yapman gereken sýrasý ile

1= dreamup da connect yazanan yeri týkla ve hemen cihazýnýzýn elektrik kablosunu çýkarýp takýn
    2=çýkan kýsýmda cihazýnýzý 3 kere eares yani eski yazýlýmý sile basýp daha sonra
    3= PROGRESS yazan kýsýmda yeþil kareler dolunca masa üstüne attýðýnýz cihazýnýza ait yazýlýmý bulup týklayýn
    4= en son olarak size yazýlýmýn atýldýðý uyarýsý gelince týklayýp deramupý kapatýp cihazýnýzýn fiþini tekrar çýkarýp takýn yeni imaj yüklenmiþse cihazýnýz kurtulmuþ demektir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tek sorun bu iþi nasýl yapýlacaðýný bilmen gerek bilmiyorsan yetkili bir uydu montajý yapan ve cihazlarýný satan bayiye göster derim ben kendim istediðim imajý atabiliyorum yakýnýmda olsan size teknik olarak yardým edebilirdim saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sensi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dostum tek çaren ((((DreamUP))) proðramýný pc ne kur ýp cihazýn ve pc ýp adreslerini proðrama girip hafýzaya al ve bir rs232 kablo ile cihazý ve pc yi birleþtir

yapman gereken sýrasý ile

1= dreamup da connect yazanan yeri týkla ve hemen cihazýnýzýn elektrik kablosunu çýkarýp takýn
    2=çýkan kýsýmda cihazýnýzý 3 kere eares yani eski yazýlýmý sile basýp daha sonra
    3= PROGRESS yazan kýsýmda yeþil kareler dolunca masa üstüne attýðýnýz cihazýnýza ait yazýlýmý bulup týklayýn
    4= en son olarak size yazýlýmýn atýldýðý uyarýsý gelince týklayýp deramupý kapatýp cihazýnýzýn fiþini tekrar çýkarýp takýn yeni imaj yüklenmiþse cihazýnýz kurtulmuþ demektir
    Hocam bu anlattýklarýn dreamboxlar için arkadaþýn cihazý yumatu sanýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aynen doðru üstad arkadaþ cihazýnýn markasýný yazmamýþ en doðrusu yazýlým yükleyen bir ustaya göstermesi, doðru olur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri