Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: asmtrad19100 hd acil yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart asmtrad19100 hd acil yardım

slm arkadaşalar elinde amstarat 19100 için yazılım olan varmı cihaz boot da kaldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum bu yazılım birçok forumda mevcut yani var var üye olup o sitelerden alabilirsin burada site yada forum ismi vermem yanlış olur google (((((amstarat 19100 için yazılım)))))) yaz size birçok forum ve site ismi verecektir üye olup imajı alabilirsin bilgine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sensi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dostum bu yazılım birçok forumda mevcut yani var var üye olup o sitelerden alabilirsin burada site yada forum ismi vermem yanlış olur google (((((amstarat 19100 için yazılım)))))) yaz size birçok forum ve site ismi verecektir üye olup imajı alabilirsin bilgine
    kardeşim denedim zaten hepsi destek sayfasına yönlendiriyorlar destek sayfası yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aelmas77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşalar elinde amstarat 19100 için yazılım olan varmı cihaz boot da kaldı

bot hatası genellikle yazılım atarkan yanan flaş arzası . yanmış olabilir. benimde daha önce başıma gelmişti. fabrikaya göndermiştim. flaşı yanmış...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılım atarken değil sabah kalktım hiç bişey yok kendi kendine açılıp kapanıyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aelmas77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım atarken değil sabah kalktım hiç bişey yok kendi kendine açılıp kapanıyordu

kullnılmadığı zaman uzun süre fişte takılı kaldıysa bazen ısıdan içindeki kontanstörlede şişebiliyor. sorun devam ederse servise götürün bence . en mantıklısı bu ...yazılımsal sorun yoksa donanım sorunu olabilir... çıkışlardada sorun olabilir... aklıma başka birşey gelmiyor. saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım linki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu hangi yazilim versiyonu kardeşim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazını kurtarmak istemiyormusun versiyon önemli degil .cihazın son yazılımı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri