Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/23 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
223 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açılan kanallar hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar öncelikle herkese selamlar,şu bir gerçek eleven sportlar kanalları gerçekten muhteşem adamlar bizim paralı olan platformdaki yabancı maçları yayınlıyorlar daha ne olsun ben bile hotbirdden vazgeçiyordum nerdeyse dahaki eleven sport kanalları caydırdı diyebilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence hot bird diğer uyduların üstündedir fazla söze gerek yok güzel olanın dedikodusu olur çok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cakir33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar,şu bir gerçek eleven sportlar kanalları gerçekten muhteşem adamlar bizim paralı olan platformdaki yabancı maçları yayınlıyorlar daha ne olsun ben bile hotbirdden vazgeçiyordum nerdeyse dahaki eleven sport kanalları caydırdı diyebilirim.
    hotbirdden vazgeçmeyin zaten her evde bana göre 42-13-19-7 olmalı.. 13-19 temel uydular paket içeriği olarak güzel yayınlar var cccam için.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynen katılıyorum öyle arkadaşım zaten adı üstünde vazgeçilemeyen uydudur hotbird uydusu bunu ancak serveri olanlar bilir,zaten beni bağlayan türkçe dilli absat,eurosport ve şifresiz olan süpertennis kanalı vede gece keyfi kanalları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öyledir zaten ccmalı uydusu olan bilir hot bird vazgeçilmez olduğunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HOTBIRT VE İYİ ANCAK ORANGE AÇILMIYOR VE PREMIUM CALCIO SİNYAL YOK SİZDE VAR MI ARKADAŞLAR HOTBIRT PREMIUM CALCIO İZLEYEN VAR MI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hotbird uydusunun üzerinden şifreleri server sayesinde çözülen yetişkin paketleri astra uydusuna kıyasla dahamı fazla şimdi peki?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İşte frekans 12418 V 29900 sky calcio lar hd olanlar ben izliyorum sende izle

12073 V 29900 12054 H 30000 11958 V 27500 normal sd yayınları

Fox sport dahil
    Konu Hikmet™ tarafından (04-10-2015 Saat 09:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hotbird uydusunun üzerinden yayın yapan illegal şekilde artık kesinlikle şifreleri çözülemeyen yunanistan nova paketi bundan böyle sadece legal aboneliklemi izlenebiliniyor?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar herkese slmlar,bendeki hotbird uydusundaki 11585 v 27500 3/4 DVB-S yayının sinyali kesik daha önce vardı kanalın ismi FL TV

Sayfa 2/23 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri