Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/23 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
223 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açılan kanallar hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O kanalda yayın yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler sağolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Server kampanyasından faydalanmayi düşünüyorum ama 90 cm canakla marmaradan anteni hotbirdemi cevireyim yoksa astra 19.2 yemi hangisinden daha çok kanal izlerim futbol maçları dahil ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ıceman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Server kampanyasından faydalanmayi düşünüyorum ama 90 cm canakla marmaradan anteni hotbirdemi cevireyim yoksa astra 19.2 yemi hangisinden daha çok kanal izlerim futbol maçları dahil ?
    oncelikle alacağın server bağlı her ikisinde spor kanaları var ama kalıte ıstıyorsan astar 19 seyret derım
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ıceman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tek çanakla ikisini birden izlersin. multifeed aparat ile tek çanağa 2 adet yanyana lnb ile ikisinide alırsın... hotbird ve astrada maç konusunda güzel kanallar var.. astrada daha çok hd spor kanalı var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yok ben katılmıyorum çünkü hot bird de bir çoğu spor kanalları hd ile ve sd yayındalar arkadaşlar

Şahsen benim tercihim hot bird ama ikinci bir uydu sorursanız astra derim

Bende ikiside mevcutur 4 tane antenim var TÜRKSAT hellas sat hot bird astrasat

Tek uyduda izliyorum hepsini bir arada daizec ile bağladım onları
    Konu Hikmet™ tarafından (04-10-2015 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

s.a. beyler size mühim bi sorum var uzun zaman evvel 2. çanak vardı ve tek başına hotbird uydusuna ayarlıydı o zamanlar absattan tutunda polsat vs tüm kanallara yakını basit şifreleme sistemiyle çözülebiliyordu 10 sene evvel falan tabi bi mesele için o çanağı 2007 de falan söktürmüş başka bi evimize götürdük geçen ay yeniden bi 2. çanak bağlatıyım dedim uyducuya da bi ton para verdim cihaz yok diye türksatın yanına azerspace 2 ayrı yere koydurttum bir de 2. çanak olarak hotbird, astra 19 ve sirus uydularını 3 lnb aparatla ayarlattım ancak bakıyorum kingofsata falan güncel frekansların bir bölümünde 2. çanaktaki 3 uydudanda malesef epeyce bi kısmından yayın alamıyorum acaba tamamını 3 lnb ayarlı diye görmüyo mu çanak bu frekansların . Bir de en önemli sorum şu geçenlerde hotbird de ITV Polonya kanalı sanırım geceleri de malum reklam yayınları olan da bi kanal hatırlatmak adına söyledim yayın varken bu hafta o frekanstaki yayınların tamamı sinyal yok görünüyor acaba sizde de böyle mi frekans:11585 V 27500 benim için kontrol eder misiniz ve bu frekans değiştiyse bulmama yardımcı olur musunuz not: uydu alıcım orient biss çözebilen sd bi antika ;)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kojiro_91 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a. beyler size mühim bi sorum var uzun zaman evvel 2. çanak vardı ve tek başına hotbird uydusuna ayarlıydı o zamanlar absattan tutunda polsat vs tüm kanallara yakını basit şifreleme sistemiyle çözülebiliyordu 10 sene evvel falan tabi bi mesele için o çanağı 2007 de falan söktürmüş başka bi evimize götürdük geçen ay yeniden bi 2. çanak bağlatıyım dedim uyducuya da bi ton para verdim cihaz yok diye türksatın yanına azerspace 2 ayrı yere koydurttum bir de 2. çanak olarak hotbird, astra 19 ve sirus uydularını 3 lnb aparatla ayarlattım ancak bakıyorum kingofsata falan güncel frekansların bir bölümünde 2. çanaktaki 3 uydudanda malesef epeyce bi kısmından yayın alamıyorum acaba tamamını 3 lnb ayarlı diye görmüyo mu çanak bu frekansların . Bir de en önemli sorum şu geçenlerde hotbird de ITV Polonya kanalı sanırım geceleri de malum reklam yayınları olan da bi kanal hatırlatmak adına söyledim yayın varken bu hafta o frekanstaki yayınların tamamı sinyal yok görünüyor acaba sizde de böyle mi frekans:11585 V 27500 benim için kontrol eder misiniz ve bu frekans değiştiyse bulmama yardımcı olur musunuz not: uydu alıcım orient biss çözebilen sd bi antika ;)
    yayınların çoğu dvs2 sisteme geçti yani senin antika uydu alıcıyı artık değiştirme zamanın geldi.. evinde internet varsa ccccam çalıştıran HD bir uydu alıcısı alırsan ve forumun serverından faydalanırsan hotbird ve astra olsun eski günlerine dönersin bir sürü açılan yayın var cccam ile.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...evimizde teledünya dijital cable tv eutelsat uydusu dijitürk play web tv ve iptv yayını kullanıyoruz mevcut antenimizi hellassata veya astıraya döndütsem şayet makinamın free share özelliğinden faydalanırmıyım forumdaşlarım...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar selamlar bugün baktım polsatta yeni hd kanallar gelmiş yani sd kanallarının çoğu hd yayına geçmiştir olmayanlar polsat frekansını güncellesinler

Sayfa 3/23 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri