Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/23 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
223 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açılan kanallar hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cakir33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar slmlar hotbirdde yeni bir yetişkin kanalı daha gelmiş passıonxxx acaba sizin server açıyormu benimkinde ses var görüntü yok neden acaba

supersat serverde sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler arkadaşım baktığın için birde hangi ccam sürümünü kullanıyorsaniz acaba öğrenebilirmiyim 2.011 mi benimki 2.2.1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cakir33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler arkadaşım baktığın için birde hangi ccam sürümünü kullanıyorsaniz acaba öğrenebilirmiyim 2.011 mi benimki 2.2.1

Daha önce Atlanta hdbox kullanıyordum açılmadığı zamanda 2.011 den öbürkü sürüme geçiyordum şimdi Next machina da böyle bir durum söz konusu değil fta gibi açılıyor kanallar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah baldemir usta sağolasın bilgilendirdiğin için ayrıca teşekkürler bende 2.2.1 ccamdan 2.011 geçtim 2tane daha izleyemedim kanal açıldı mtv8hd ve cielohd sky italy süper ya hatta 3 oldu realtime hd
    Konu cakir33 tarafından (10-11-2015 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...sky italya yayıncı şirket cardsharing önleyebilmek için artık sürekli atakmı yapıyormuş yani sharing üzerinden sıtabilite azaldımı italyan şifreli kanallarında şimdi donma ve takılma gerçekleşiyormu?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım öncelikle slmlar doğrudur dediklerine katılıyorum ama hiç yoktan iyidir mantığıyla yinede seyrediliyor stabilite olmasada idare eder.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar paylaşımla JCTV2 Kanalı seyrediliyor serveriniz destekliyorsa tabiiki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hotbird uydusunda internet card sharing üzerinden izlenebilen şifreli paket yayınlarıyla ilgili bilgiler için teşekkür ederim...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mavi şehirli arkadaşım öyle bir konu açmışsınki bu konu sharing devam ettiği sürece gündemden asla düşmez tebrik ederim. verdiğimiz bilgilerle yardımcı olabildiysek ne mutlu bize saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

baldemir usta online olduğunu gördüm. size bir sorum olacak sharingle ilgili 6 ay öncesinde hotbirdde r3.r4. vs kanallarda yunan kanalları açılıp seyrediliyordu acaba şu an da sizde açıkmı bilgi verirseniz sevinirim saygılar ustam

Sayfa 5/23 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri