Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 9/23 İlkİlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon
223 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açılan kanallar hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım dediğin olay servercinin orance paketi kartı ilave etmesiyle açılmıştır. oda şu an sky paketinin gitmesi baya etki etmiş olmalı ki devreye soktular diye tahmin ediyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cakir33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım dediğin olay servercinin orance paketi kartı ilave etmesiyle açılmıştır. oda şu an sky paketinin gitmesi baya etki etmiş olmalı ki devreye soktular diye tahmin ediyorum.
    orange paketini açan kopya bir card çıkmış.. orjinal kart değil.. gittiği yere kadar yani.. işallah uzun gider.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn kopya kartlar kısa süre sonra işlevini yitirebilir...!

Alıntı bird Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    orange paketini açan kopya bir card çıkmış.. orjinal kart değil.. gittiği yere kadar yani.. işallah uzun gider.
    arkadaşım...orjinal kartlar her zaman güvenlidir şeklinde düşünürüm zira kopya kartlar kısa süre sonra işlevini yitirebilir...uzun zaman copycard çalışmaz tahminim süpersatforum aboneleri...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...orjinal kartlar her zaman güvenlidir şeklinde düşünürüm zira kopya kartlar kısa süre sonra işlevini yitirebilir...uzun zaman copycard çalışmaz tahminim süpersatforum aboneleri...
    orjinal kartı serverlarda çalışmıyor eşleşme sistemi var.. kopya kart ile vermişler..onun için bu şekilde.. go cardmı -icard mı öyle birşey

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn şifre eşleşme sistemi kesinlikle kırılamazmı?

Alıntı bird Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    orjinal kartı serverlarda çalışmıyor eşleşme sistemi var.. kopya kart ile vermişler..onun için bu şekilde.. go cardmı -icard mı öyle birşey
    arkadaşım...benim beynimi kurcalayan olay şöyle dünya üzerindeki pilatformlar card sharing engellemek için şifre eşleşme sistemine geçiyorlar şifreli uydu yayıncılığında korsan yayın tamamen bitermi?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar hotbirdde güzel bir kanal keşfettim ismi quore tv diye frekansı dvb-s 10775H29900 5/6 tavsiye ederim hemde şifresiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...benim beynimi kurcalayan olay şöyle dünya üzerindeki pilatformlar card sharing engellemek için şifre eşleşme sistemine geçiyorlar şifreli uydu yayıncılığında korsan yayın tamamen bitermi?...
    hocam kimisi biter kimisi bitmez bu ucu açık deniz biri biter başkası çıkar.. ispanyol movistar+ ve polonya polsat platformlarındada eşleşme var ama bunları adamlar cihazın içinden bulup çıkarıyorlar.. bazı sistemlerdede bizim türkiyedeki gibi cihazda olay bitiyor cihaz kartı tanıyor doğruluyor ... kartın fonksiyonu kalmıyor cihazda bitiyor iş... siz biz herkes bence beynini fazla kurcalamasın bu işlere bizim akıl sır ermez o kadar teknik bilgimiz yok bakarız bize göre birşey varsa ccccam de ihtiyacımızı görüyorsa kullanırız.. şuan için gayet güzel cccam çoğu şey açılıyor.. bitersede dünyanın sonumu gidersin orjinal yasal birplatforma üye olursun olur biter.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım kart sharing geleceği parlak enigma3 geliyor yakında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hotbird uydusu yakında gelecek enigma 3 sayesinde şifreli paketlerin sharing yöntemi yeniden popülerleşebilir sanırım bekleyip görelim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hotbird uydusunun üzerinden şifreleri server sayesinde çözülen yetişkin paketleri astra uydusuna kıyasla dahamı fazla şimdi peki?...
    kesinlikle daha fazla ben iki uyduyuda seyrediyorum hobird,de 3 katı fazla yayın var
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Sayfa 9/23 İlkİlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri