Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/23 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
223 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açýlan kanallar hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar öncelikle herkese selamlar,þu bir gerçek eleven sportlar kanallarý gerçekten muhteþem adamlar bizim paralý olan platformdaki yabancý maçlarý yayýnlýyorlar daha ne olsun ben bile hotbirdden vazgeçiyordum nerdeyse dahaki eleven sport kanallarý caydýrdý diyebilirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bence hot bird diðer uydularýn üstündedir fazla söze gerek yok güzel olanýn dedikodusu olur çok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cakir33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar öncelikle herkese selamlar,þu bir gerçek eleven sportlar kanallarý gerçekten muhteþem adamlar bizim paralý olan platformdaki yabancý maçlarý yayýnlýyorlar daha ne olsun ben bile hotbirdden vazgeçiyordum nerdeyse dahaki eleven sport kanallarý caydýrdý diyebilirim.
    hotbirdden vazgeçmeyin zaten her evde bana göre 42-13-19-7 olmalý.. 13-19 temel uydular paket içeriði olarak güzel yayýnlar var cccam için.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aynen katýlýyorum öyle arkadaþým zaten adý üstünde vazgeçilemeyen uydudur hotbird uydusu bunu ancak serveri olanlar bilir,zaten beni baðlayan türkçe dilli absat,eurosport ve þifresiz olan süpertennis kanalý vede gece keyfi kanallarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Öyledir zaten ccmalý uydusu olan bilir hot bird vazgeçilmez olduðunu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

HOTBIRT VE ÝYÝ ANCAK ORANGE AÇILMIYOR VE PREMIUM CALCIO SÝNYAL YOK SÝZDE VAR MI ARKADAÞLAR HOTBIRT PREMIUM CALCIO ÝZLEYEN VAR MI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...hotbird uydusunun üzerinden þifreleri server sayesinde çözülen yetiþkin paketleri astra uydusuna kýyasla dahamý fazla þimdi peki?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýþte frekans 12418 V 29900 sky calcio lar hd olanlar ben izliyorum sende izle

12073 V 29900 12054 H 30000 11958 V 27500 normal sd yayýnlarý

Fox sport dahil
    Konu Hikmet™ tarafýndan (04-10-2015 Saat 09:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...hotbird uydusunun üzerinden yayýn yapan illegal þekilde artýk kesinlikle þifreleri çözülemeyen yunanistan nova paketi bundan böyle sadece legal aboneliklemi izlenebiliniyor?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar herkese slmlar,bendeki hotbird uydusundaki 11585 v 27500 3/4 DVB-S yayýnýn sinyali kesik daha önce vardý kanalýn ismi FL TV

Sayfa 2/23 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri