Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/23 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon
223 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açýlan kanallar hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cakir33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar slmlar hotbirdde yeni bir yetiþkin kanalý daha gelmiþ passýonxxx acaba sizin server açýyormu benimkinde ses var görüntü yok neden acaba

supersat serverde sorun yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler arkadaþým baktýðýn için birde hangi ccam sürümünü kullanýyorsaniz acaba öðrenebilirmiyim 2.011 mi benimki 2.2.1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cakir33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkürler arkadaþým baktýðýn için birde hangi ccam sürümünü kullanýyorsaniz acaba öðrenebilirmiyim 2.011 mi benimki 2.2.1

Daha önce Atlanta hdbox kullanýyordum açýlmadýðý zamanda 2.011 den öbürkü sürüme geçiyordum þimdi Next machina da böyle bir durum söz konusu deðil fta gibi açýlýyor kanallar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eyvallah baldemir usta saðolasýn bilgilendirdiðin için ayrýca teþekkürler bende 2.2.1 ccamdan 2.011 geçtim 2tane daha izleyemedim kanal açýldý mtv8hd ve cielohd sky italy süper ya hatta 3 oldu realtime hd
    Konu cakir33 tarafýndan (10-11-2015 Saat 23:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým...sky italya yayýncý þirket cardsharing önleyebilmek için artýk sürekli atakmý yapýyormuþ yani sharing üzerinden sýtabilite azaldýmý italyan þifreli kanallarýnda þimdi donma ve takýlma gerçekleþiyormu?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým öncelikle slmlar doðrudur dediklerine katýlýyorum ama hiç yoktan iyidir mantýðýyla yinede seyrediliyor stabilite olmasada idare eder.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar paylaþýmla JCTV2 Kanalý seyrediliyor serveriniz destekliyorsa tabiiki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...hotbird uydusunda internet card sharing üzerinden izlenebilen þifreli paket yayýnlarýyla ilgili bilgiler için teþekkür ederim...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mavi þehirli arkadaþým öyle bir konu açmýþsýnki bu konu sharing devam ettiði sürece gündemden asla düþmez tebrik ederim. verdiðimiz bilgilerle yardýmcý olabildiysek ne mutlu bize saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baldemir usta online olduðunu gördüm. size bir sorum olacak sharingle ilgili 6 ay öncesinde hotbirdde r3.r4. vs kanallarda yunan kanallarý açýlýp seyrediliyordu acaba þu an da sizde açýkmý bilgi verirseniz sevinirim saygýlar ustam

Sayfa 5/23 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri