Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 17/23 ÝlkÝlk ... 7891011121314151617181920212223 SonSon
223 sonuçtan 161 ile 170 arasý

Konu: Hotbird uydusunda sharing ile açýlan kanallar hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...polonya þifreli yayýn paketlerinin yayýn akýþlarýna hayraným...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slmlar bende sana katýlýyorum gerçekten harika yayýnlar sharing seyredebilir olduðu için tadýný çýkartmak lazým malum bir zamanlar skylar,novalar öyleydi ama geçmiþte kaldý o yüzden tadýný çýkar arkadaþým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...hotbird uydusuna hollanda þifreli paketi gelsin isterim...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar öncelikle slmlar hotbird uydusundaki orance paket ocs max hd,ocs geant,ocs cýty hd,ocs choc paketini izleyen veya açan server varmý daha önceleri bir sene evvel bir kere açan server yakaladým ondan sonra görmedim bir daha

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon11 ocs city ve ocs choc kanallarý bendeki iptv üzerinde açýk...!

Alýntý cakir33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar öncelikle slmlar hotbird uydusundaki orance paket ocs max hd,ocs geant,ocs cýty hd,ocs choc paketini izleyen veya açan server varmý daha önceleri bir sene evvel bir kere açan server yakaladým ondan sonra görmedim bir daha
    arkadaþým...hiremco zapper hd plus receiver makinamdaki kayýtlý 1500 kanallýk iptv listesinde ocs city ve ocs choc kanallarý internet sayesinde açýk iptv üzerindeki kanallarýn pek çoðu çalýþýyor makinamýn üzerindeki wifi að güncellemesiyle netten indirim yaparak almanya,italya,fýransa,isveç,norveç,yunanistan,amerika,meksika,kuzey afrika,arap emirlikleri,uzakdoðu,avusturalya vesayire dünya üzerindeki 5 kýtanýn pek çok ülkelerin çeþitli genel yayýn ve tematik yayýnlarýný beleþ þekilde seyredebiliyorum...
    Konu maviþehirli tarafýndan (11-05-2016 Saat 18:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

maviþehirli ben hotbird uydusundaki þifreli paketten bahsettim. ip tv olarak deðil onu bende biliyorum. paylaþýmda server açýyormu bir sene önce açýyordu ama þimdilerde açýyormu onu merak ettim.ilgine genede teþekkürler.
    Konu cakir33 tarafýndan (11-05-2016 Saat 19:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...hotbird uydusuna ispanya ve portekiz þifreli paketleri keþke geleydi zira kaliteli kanallarý varmýþ iptv üzerinden seyrederim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cakir33 dediðin kanallar server üzerinden açýlmýyor ben youcam server kullanýyorum ama dediðin kanallarý hiç açamadým.Sadece ipv olarak açabildim.Uydu alýcýnýn markasý nedir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ip tv olayý stabil deðil bana göre. o yüzden fazla baðlanmamak lazým bu ip tv olayýna. bir zamanlar bende mag250 ile seyrediyordum ama stabil deðil.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

lefkeli arkadaþým ben açtým hemde free serverle o zamanlar ama kart sayýsý 250den fazlaydý çok stabil deðildi ama donma fazla olduðundan randuman alamadým.ama þimdilerde
    maalasef yok kart sayýlarý aza düþtü free serverde en azýndan stabil olarak çalýþýyor bunada þükür diyelim.

Sayfa 17/23 ÝlkÝlk ... 7891011121314151617181920212223 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri