Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Haydi Dreambox Yapıyoruz...!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ozibo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ilk mesajdaki hesaba göre 600tl civarında maliyeti oluyor dreambox un halbuki 300-350 tl arası dm800 hd cihaz dolu piyasada.nasıl ucuza mal oluyor anlıyamadım.
    Hocam buradaki amaç çok ucuza htpc toplamak ama aslında bir nevi dreambox oluyor bu sistemin artıları usb bellek ile çalışması htpc sistemleri araştırırsanız buradaki fiyatların iki üç katıyla karşılaşırsınız belkide ben yanlış yorumlamış olabilirim bu yüzden ufak bir farkındalık diyelim biz bunun adına olsun bitsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

ebayda bile fiyatlar 800 €, Nasıl 300-350 TL ?

Burda amaç para verip cihaz almak değil, kendimiz bir şeyler yapabilmek, elimizdeki parçaları değerlendirebilmek vs. vs.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yapmıştım video olarakta vermiştim flimi bir izleyin bu iso dosyası usb üzeri kurulmamaktadır bilginize ssd üzeri veya hartdisk üzeri yapmanızı tavsiye ederim

4 Nis 2015 tarihinde yayınlandı

2 adet sksystar hd 2 tv kartı ile yapılmış pli pc enigma 2 2 tv kartınıda tanımıştır her hangi bir sorun görülmemiştir ayrıyeten flim olarak çekilip verilmiştir kanallar taratılmıştır her hangi bir yerden alınıp enigma 2 içine atılmamıştır verdiğim flimin içideki yerlerden anlarsınız open pc tv enigma 2 olan imaj dosyası kullanılmıştır

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu nexx45 tarafından (28-07-2015 Saat 05:00 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri