Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ''Sayısal loto'da hile olma ihtimali''

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ''Sayısal loto'da hile olma ihtimali''

ÇEKİLİŞİN YAYINI YOK!
    Kazananları hâlâ görmüyoruz ama görmediğimiz daha önemli bir şey var; çekilişin kendisi!
    CHP'li Atilla Kart, TBMM Başkanlığı'na sunduğu soru önergesinde, şans oyunlarında ikramiyenin kime çıktığına dair ilişkin kayıtların gerçek dışı olduğu ve hep belli bayilere büyük ikramiyenin çıktığı iddialarını ortaya attı. Ayrıca çekilişlerin TRT'den naklen yayınlanmadığını açıkladı. Habertürk gazetesi bir araştırma yapmış; İstanbul, Ankara ve Antalya'daki 4 ilçeye 3 yılda 26 kez büyük ikramiyenin vurduğunu ortaya çıkarmış.
    Tabii ki bunlar sadece birer iddia. Bırakın aynı ilçeyi, aynı insana bazen iki-üç kere büyük ikramiye çıkabiliyor ve ortada da somut bir delil olmadığı için de vatandaşın kafası karıştığıyla kalıyor.
    Lakin TRT'nin 10 küsur kanalı varken, talih oyunları çekilişlerini naklen yayınlamaması garip. Eskiden Sayısal Loto çekilişinin canlı ve özel yayını olurdu? Bir sanatçı konser verir, insanlar hem onu izler, hem de merakla çekilişi beklerdi.

Kod:
    http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2012/06/04/sayisal-lotoda-hile-olma-ihtimali

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence bu işte bir bit yenigi var neden diye soracaksanız bir kişiye 3 yada 4 kere yada 2 kere vurması ikramiyeyi tuturmamız 10 milyonda bir ise bir adam nasıl 2 kere tuturur akıl almaz bir şey üstelik aynı kişiye oynan zaman oynan kişi sayısı ve çekilişin yapıldıgında topların dönmesi bu işte bir bityenigi oldugu açık açık ortadadır bence

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cıkacak numaraları önceden belirliyorlar gerisi hikaye
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyide hep istanbulmu? başka memleket kalmadımı türkiyede niye hep istanbula çıkıyor bana sorursanız bu işin içinde mafya var. ben yıllardan beri oynuyorum 3 tutturuyordum şimdi ise bırak üçü bir bile yok..

[YOUTUBE]fVJPZkcOxn8[/YOUTUBE]
    0:13 saniye dikkat edin
    Konu muslum-baba tarafından (07-04-2015 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şans oyunlarının hiçbirini oynamıyorum.

Kumar ve benzeri kötü alışkanlıklar hakkında Yüce Rabbimiz şöyle buyuruyor: `Ey İman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar, fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki, kurtuluşa eresiniz. Şeytan, içki ve kumarla, ancak aranıza düşmanlık ve kin sokmak; sizi, Allah`ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık vazgeçiyor musunuz?` (2 Maide, 5/90-91)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayısal loto falan hikaye .Herşey tezgahlanmış oynatan kazanıyor nede olsa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eskiden tv yayınlarında görürdük şimdi kimsenin haberi olmadan noter huzurunda diyip numara yayınlıyorlar sizce nekadar doğru yapılıyor bu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

daha önçe gelir olsun diye fetoya verdiler şimdide iktidar istediğine çıkarıyor geçen yayınlarda kız 6 diyor noter ben daha basmadım diyor bizim gibi garibanlar umut olsun diye her daim para akıtıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    iyide hep istanbulmu? başka memleket kalmadımı türkiyede niye hep istanbula çıkıyor bana sorursanız bu işin içinde mafya var. ben yıllardan beri oynuyorum 3 tutturuyordum şimdi ise bırak üçü bir bile yok..

[YOUTUBE]fVJPZkcOxn8[/YOUTUBE]
    0:13 saniye dikkat edin
    pek hoş gelmemiş hahhahhahiiiııuuu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hile mi ? Yok canım ne hilesi montajdır o montaj

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri