Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: YENİ KANAL BBC EARTH HD

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Cevabverilecek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Su an serverlada acilmior sifreleme sistemi degisti.
    Free server veren bir siteden aldığım cline ile "bilgisayarımdaki tv kartı" aracılığı ile yayın sorunsuz açıldı, ancak bu uydu alıcılarda da açılacağı anlamına gelmiyor eğer uydu cihazıma internet bağlayabilseydim cihazda da denerdim ancak cihazın sadece ethernet girişi var ve bende cep telefonumun internetiyle bağlanıyorum bu yüzden tv kartında denemek zorunda kaldım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konuyu hortlatalım şuanda bu kanal yayına devam ediyormu bide youcam var bende hotbird de absat paketi açık harika belgesel kanalları var bbc de favorim açarmı acaba youcam bide thor da en güçlü frekans hangisi ayarlamak istersem?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı haylas55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    konuyu hortlatalım şuanda bu kanal yayına devam ediyormu bide youcam var bende hotbird de absat paketi açık harika belgesel kanalları var bbc de favorim açarmı acaba youcam bide thor da en güçlü frekans hangisi ayarlamak istersem?
    merhaba arkadaşım thor uydusu 12015 H 30000 3/4 bbc earth ve history kanalları server ile açık (türkçe dil) şuan izliyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 seneden beri izleniyor bu kanal..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri