Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: türksat kanal taraması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart türksat kanal taraması

arkadaşlar dm 800 hd ve
    dm 8000 hd cihazım ile türksat kanal taraması yaptığımda 10990 h 0 5/6 diye frekansta takılıp kalmakta sizde durum nedir
    bu durumu yetkili türksat cılara nasıl ulaştırırız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O frekansı silin bence benim dreambox vardı ondada öyle bir sorun vardı tp yi silmekten başka su an çare sunamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynı sorun arçelik 520 modellerinde de var bütün tpleri silip güncelleme frekansını giriyoruz takılıyonasıl silicez peki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selçuk1988 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynı sorun arçelik 520 modellerinde de var bütün tpleri silip güncelleme frekansını giriyoruz takılıyonasıl silicez peki
    Valla hocam tek tek girip öyle aratacaksınız frekansı yapacak birşey yok malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynı sorun samsung 32d6500 led tv de var. ne yaptıysam 10990 h 0 tpsini aratmaktan vazgeçiremiyorum. o frekansa gelşnce eset atıyor......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence de o frekansın silinmesinde yarar var:Redline kullanırken Hotbird uydusunda bir frekansa takılınca tarama dururdu.Bu frekansta ille de izlemeniz gereken kanallar varsa,tarama bittikten sonra tek frekans taraması yaparsınız. Kolay gelsin!..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar güncel newnigma2 sürümünü yükledim sorun düzeldi saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri