Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Atlanta SmartBox G3 Android 4 Uydulu Guncel Kanal Listesi 10.11.2015

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Atlanta SmartBox G3 Android 4 Uydulu Guncel Kanal Listesi 10.11.2015

Atlanta SmartBox G3 Android 4 Uydulu Guncel Kanal Listesi 10.11.2015

-Turksat Disecg A, -Hotbird Disecg B,-Eutel W3 Disecg C , Astra Disecg D

Liste sıfırdan yaratılmıştır.Turksattaki kanallar sıralanmıştır. Korsa film kanallarının hepsi sonlara alınmıştır.

USB den Hazır Liste Yükleme Talimatı;
    Menu tusuna basın sonra kuruluma gelin sonra guncellemeye tıklayın acılan menuden USbden kanal guncellemeye gelip okey basın taktıgınız usb den channel.bin dosyasını bulun cihazınız hazır listeyi yükleyecektir.

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Editor tarafından (11-11-2015 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Liste Guncellendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

EYVALLAH

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel forum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanal list için sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ürünü yeni aldım. daha kuramadan hata verdi bende göndermek yerine yazılım güncellemesi yaptım. çalıştı nihayet ama benim digitürk çanağımından sinyal almıyor. sanırım çanağın yönünü ayarlamam gerekecek. kanal listesini yükleyip deniyorum hemen. teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam yükledim ama nedense sadece bi kaç kanal çalıştı. çanağı star tv ye göre ayarladım. sinyal seviyesi 80 - 90 arasında ama görüntü gidip geliyor. diğer kanalların nerdeyse hiçbiri çekmiyor. beceremedim sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hassann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam yükledim ama nedense sadece bi kaç kanal çalıştı. çanağı star tv ye göre ayarladım. sinyal seviyesi 80 - 90 arasında ama görüntü gidip geliyor. diğer kanalların nerdeyse hiçbiri çekmiyor. beceremedim sanırım
    Seviye önemli değil kalite önemli 7 derece uydusunda tum kanallar şifreli neye bakacaksınızki orada

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Seviye önemli değil kalite önemli 7 derece uydusunda tum kanallar şifreli neye bakacaksınızki orada
    hocam kalite seviye 92 kalite 80 olarak görünüyor. yine toplamda 20 kanal ancak çekiyor. 7 derece uydusu derken neyi kastettiğinizi anlamadım. ben TÜRKSAT 4a uydusunu ayarladım sanırım

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri