Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: goldmaster spark

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart goldmaster spark

arkadaşlar goldmaster spark 1200 aldım bu siteden en güncel yazılımı yükledim ama menüden spark online girince ağ bağlantı hatası diyo ama cihaz internete bağlı webde dolaşabiliyorum. ve spark menüsünde sadece mesaj ve yapılandırma ya girebiliyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim

sürüm 1.2.63

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı h1k1n Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar goldmaster spark 1200 aldım bu siteden en güncel yazılımı yükledim ama menüden spark online girince ağ bağlantı hatası diyo ama cihaz internete bağlı webde dolaşabiliyorum. ve spark menüsünde sadece mesaj ve yapılandırma ya girebiliyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim

sürüm 1.2.63
    yazılımlları sadece sparktv sıtesınden cıhazın ıd nosu nu gırıp ınderıp usb flasla yukleyebılırsınız bahsetınız foksıyon calısmıyor melasef

1.2.73 yazılımı mevcuttur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı martiin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılımlları sadece sparktv sıtesınden cıhazın ıd nosu nu gırıp ınderıp usb flasla yukleyebılırsınız bahsetınız foksıyon calısmıyor melasef

1.2.73 yazılımı mevcuttur
    teşekkürler sağolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Goldmaster Spark-1200

Selamlar. Enigma2 den Spark yazılımına geçmek istiyorum. STBID nosu istiyor. Nasıl bulabilirim. Enigma2 de bulamadım. Menüler Spark yazılımı menüsüne benzemiyor.Bulabilirsem , sitesinden Spark yazılımını indirip kuracağım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi tercih ama güncelleme arayüzlerinin de iyileştirilmesi gerekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selamlar hangman . Siz hangi yazılımı kullanıyorsunuz. Memnunmusunuz.
    Ben enigmadan randıman alamadım. Sadece görüntü kalitesi iyi ve menü seçenekleri fazla fakat esas spark yazılımı ile kutu üzerindeki özellikler ve kumanda kullanılabiliyor. Onun için Spark yazılımına geçmek istiyorum. En son youtube a falan girmedi hata verdi.Bende enigma2 den vazgeçtim şimdilik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Goldmaster spark

Bende Goldmaster spark aldım. Bir türlü internetten film izleyemiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri