Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: DSMART modulünü çalýþtýracak uydu alýcýsý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn DSMART modulünü çalýþtýracak uydu alýcýsý?

Goldmaster 5500 HD USB PVR CI uydu alýcým var.Dsmartýn modül ve kartýný (Dsmart modül CI+) 1 yýllýk mega paketini aldým fakat uydu alýcým modülü çalýþtýrmýyor.Ekrana CI+ Protocol Error 16 mesajýný veriyor.Cihaza eski ve yeni bütün yazýlýmlarý yükleyip denedim sonuç yine ayný.Dsmart müþteri hizmetleriyle görüþtüm aktivasyon yapýldý fakat sorun çözülmedi.Sizden ricam ne yapmam gerekiyor.Uydu alýcým Dsmart modül ve kartýyla uyumludur diye goldmaster yetkili servisinden bilgide aldým.Eðer tam uyumlu deðilse Dsmart modülümü sorunsuz izleyeceðim NextStar marka uygun fiyatlý bir uydu alýcýsý tavsiyesinde bulunurmusunuz.(Lütfen bizzat dsmart modülünü nextstar cihazýnda sorunsuz kullanan arkadaþlar öneride bulunsunlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Goldmastere bulaþma ben bulaþtým piþman oldum.

NEXT 20000 HD cihaz iþinizi görür.

Bütçeniz varsa next machina 3d cihazýda tavsiye ederim.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederim kardeþim gerçekten maðdur oldum,cihaz elimde kaldý.Senden ricam Dsmart CI+ modülüyle kesin uyumlu cihaz almak istiyorum.Bu cihaz için fikrin nedir:
    Next YE-18500 HD CIS PLUS ( Çift Tunerli ) Full HD Uydu Alýcý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Atlanta Smart G4 kullanýyorum ve D-Smart modül sorunsuz bir biçimde çalýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý qwe22 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkür ederim kardeþim gerçekten maðdur oldum,cihaz elimde kaldý.Senden ricam Dsmart CI+ modülüyle kesin uyumlu cihaz almak istiyorum.Bu cihaz için fikrin nedir:
    Next YE-18500 HD CIS PLUS ( Çift Tunerli ) Full HD Uydu Alýcý
    Söylediðin cihazý bizzat kullanýyorum.D-Smart ve Filbox modülü sorunsuz okuyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Göstermiþ olduðunuz alakadan dolayý teþekkür eder saygýlarýmý sunarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Resimlerde gördüðün gibi filbox modülü cihaz düzgün bir þekilde okuyor.D-Smart modül yanýmda olmadýðý için onun resimlerini bugün çekemedim.Yarýn sabaha da o resimleri atarým.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri