Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Neden yazýlým yüklenemiyor?..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Neden yazýlým yüklenemiyor?..

Vuplus konularýnýn bizim forumda yeterince ilgi görmediðini biliyorum.Yine de benimle ayný sorunu yaþamýþ veya konuya vakýf bir dost çýkar diyerek konu açmak gereði duydum:
    Cihazýmda Blackhole-2.1.3 ve bunun üzerine kurulu 8 imaj vardý.Bu yazýlýmýn meoboota sýnýrlý kurulum olanaðý verdiði için,ben de OpenATV -5.0 yükledim.Bu imagenin eklentilerinde meoboot olmasýna karþýn kurulumunda Device manager>Usb format vizart gibi meoboot kurulumunu yönlendiren baþlýklar olmadýðý için vaz geçtim.Ben vaz geçtim,ama cihaz benimle ayný fikirde olmadýðý için bir daha yeni yazýlým yükleyemedim..

Fat 32 formatlý 4 adet usb bellekle 3usb giriþini de denedim.Cihaz asla görmüyor.Velhasýl dostlar kurulu imajeye mahkum oldum.Baþka bir deyiþle "Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldum."
    Farkeder mi bilmiyorum,ama cihaz UNO.Üç yýldýr ilk kez böyle bir sorun yaþýyorum.Cihazda sinyal sorunu yok:4 uydu da son derece stabil.D-Smart modül sorunsuz.Serverde sorun yok.Hem HD hem de
    SD kanallar pýrýl pýrýl.
    Cihazda yeni arazlar yaratmadan ne yapabilirim?..Lütfen çözüm önerilerinizi eksik etmeyin,zira çok bunaldým.Sevgiler,saygýlar!...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vuplus konularýnýn bizim forumda yeterince ilgi görmediðini biliyorum.Yine de benimle ayný sorunu yaþamýþ veya konuya vakýf bir dost çýkar diyerek konu açmak gereði duydum:
    Cihazýmda Blackhole-2.1.3 ve bunun üzerine kurulu 8 imaj vardý.Bu yazýlýmýn meoboota sýnýrlý kurulum olanaðý verdiði için,ben de OpenATV -5.0 yükledim.Bu imagenin eklentilerinde meoboot olmasýna karþýn kurulumunda Device manager>Usb format vizart gibi meoboot kurulumunu yönlendiren baþlýklar olmadýðý için vaz geçtim.Ben vaz geçtim,ama cihaz benimle ayný fikirde olmadýðý için bir daha yeni yazýlým yükleyemedim..

Fat 32 formatlý 4 adet usb bellekle 3usb giriþini de denedim.Cihaz asla görmüyor.Velhasýl dostlar kurulu imajeye mahkum oldum.Baþka bir deyiþle "Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldum."
    Farkeder mi bilmiyorum,ama cihaz UNO.Üç yýldýr ilk kez böyle bir sorun yaþýyorum.Cihazda sinyal sorunu yok:4 uydu da son derece stabil.D-Smart modül sorunsuz.Serverde sorun yok.Hem HD hem de
    SD kanallar pýrýl pýrýl.
    Cihazda yeni arazlar yaratmadan ne yapabilirim?..Lütfen çözüm önerilerinizi eksik etmeyin,zira çok bunaldým.Sevgiler,saygýlar!...
    ustad tekrar black hole kurup flasa sonra meboot kurup diðer imageleri meboota yuklersin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selim789 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustad tekrar black hole kurup flasa sonra meboot kurup diðer imageleri meboota yuklersin.
    Ah be dost,sorun da zaten bu ya!..Bir türlü yeni imaje yükleyemiyorum...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta bu makinada fabrika ayarlarý diye bir seçenek yokmu...anladýðým kadarýyla sen ona deyilde o sana hükmediyor...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hüseyin dost,aynen dediðin gibi,cihaz bana hükmediyor.Fabrika ayarlarýna dönmek iþe yaramadý;3-4 kez ayný iþlemi yineledim,sadece zaman kaybetmiþ oldum.Yarýn teknoloji marketlerine gidip yeni flash bellek alýp bir kez daha deneyeceðim.Umarým bu kadar basit olur.Ýlgin için teþekkürler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kolaygelsin rselturk...kal saðlýcakla...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ah be dost,sorun da zaten bu ya!..Bir türlü yeni imaje yükleyemiyorum...
    black hole hazýr backup kurmayý dene flash disk sorunlu deðilse yuklenir sorun olmaz ustad.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selim789 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    black hole hazýr backup kurmayý dene flash disk sorunlu deðilse yuklenir sorun olmaz ustad.
    Merhaba dost!Bu konuda her öneriyi deniyor,her olasýlýðý gözden geçiriyorum.Elimdeki belleklerin saðlam olduðundan kuþkum yok.Ama yine de gidip 2 adet yeni Sandisk marka usb bellek aldým.Fat 32 olarak formatlayýp tekrar eski black Hole imajýmý kaydettim ve cihaza takmadan önce power tuþunu kapattým,flashý takýp gözüm ön panelde bekliyorum.Sadece starting yazýsý çýkýyor.Tekrar kapa-aç yapmadan önce C- tuþunu basýlý tutarak açtým.Gözüm ön panalde USB reading yazsýný bekliyorum.Yok.yok..yok.Ya benim cihaz körleþti,ya da kullandýðým 6 adet bellek hayal ürünü. Evet dostlar,baþka ne yapabilirim?Ýktidar deðiþmediði için "Bayram ikramiyeleri de güme gitti" Atýp yenisini alacak kadar da varsýl deðilim..Kukumav kuþu gibi düþünüp duruyorum..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri