Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Google'nin kuyruğundaki uzantı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Google'nin kuyruğundaki uzantı

Arkadaşlar google kuyruğuna takılan uzantıyı nasıl silebilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resim yükleyebilirmisin?
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili Aliharbiye, uzantı resim değil, her yaptığım işlemde bu sayfaya geçiyor. ''Powered by joniCoupon'' İlgin için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmet 1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili Mehmet1, verdiğin linki indirdim. Temizliğimi yaptım. Ama uzantı isim değiştirerek duruyor. İlgin için çok teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sizin bilgisayara virüs bulaşmış, yac denen bir program var, sorunu çözüyormuş. şahsen denemedim, ama istersen deneyebilirsin. baktın olmadı kısa yoldan git format at gitsin.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sizin bilgisayara virüs bulaşmış, yac denen bir program var, sorunu çözüyormuş. şahsen denemedim, ama istersen deneyebilirsin. baktın olmadı kısa yoldan git format at gitsin.
    Sevgili Aliharbiye, biüstteki mesajda linki verildi, onuda kurdum ama fayda etmedi. Ayrı bi sorunumda,simpletv-acestream ve sopcast gibi aracıları çalıştırdığımda sesi var ama görüntüsü yok.Bu forumda bi arkadaşında böyle oluyormuş. Foruma bunu sorduk ama çözüm bulamadık. Şu anda simpletv seyredemiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam bunla bir temizle istersen konu burada Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam bunla bir temizle istersen konu burada Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili Editör, verdiğin programla uzantıyı temizledim. Çok teşekkür ederim. Şimdi tek sorunum simpletv'deki görüntünün olması.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bide adwckleaner le dene bak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri