Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/6 123456 SonSon
52 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Supersat İftar Ve Sahur Sohbetleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Supersat İftar Ve Sahur Sohbetleri

Yine bir ramazan ayı geldi çattı bakalım iftar ve sahurda kimler bu konuya yazacak bu konuda ramazan muhabbetleri yapabiliriz.
    Konu Editor tarafından (24-06-2015 Saat 04:09 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi Sahurlar Editör Ben Kocaeliden Kral41 Ben Sahuru Yaptım Sizede İyi Sahurlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Az önce ramazan davulcuları geldi davulları çaldı gerçekten ramazan ayı bereket ayı inşallah ay 30 ramazan 30 full tutacam bu sene yine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Burdanda Geçti Davulcular Allah Kabul Etsin Oruçunuzu Bende Tutacağım İnşallah Allahın İzniyle 30 Günüde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Az önce ramazan davulcuları geldi davulları çaldı gerçekten ramazan ayı bereket ayı inşallah ay 30 ramazan 30 full tutacam bu sene yine
    Vallaha bende ALLAH'ın izni ile yine full hepsini tutacam. Birde malum ben Sivasspor un yeni stad inşaatında çalışıyorum ve ilk günü gerçekten zor geçti benim için. Elektrikçi varsa aramızda bilir 5x35 lik besleme kablosu çektik ve bu baya yordu bizi. Daha 5x120 lik kablolar var sırada.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kral41 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Burdanda Geçti Davulcular Allah Kabul Etsin Oruçunuzu Bende Tutacağım İnşallah Allahın İzniyle 30 Günüde
    Eh be kardeşim,millet zaten uyanık.Şu davulcuları Ankaraya gönderinde "Siyaset aymazlarını" uyandırsınlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben erkenden geldim ne yapıyorsunuz arkadaşlar uyuyabiliyormusunuz yoksa sahurumu bekliyorsunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hoşgeldin Editör Yok Uyumuyorum Sahuru Bekliyorum Sahurdan Sonra Uyucam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dini film yayınlayan kanalları paylaşabiliriz TGRT BELGESELDE her akşam var ayrıca korsan kanallarda eman tv ummet tv sebil tv niyaz tv de bu kanallarda dini filmler oluyor başka kanallar vrmı sürekli yayınlayan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dini film yayınlayan ırsad tv var sırlar dünyasını yayınlıyorlar ayrıca nurtv ve mpltv var dini sohbetler yayınlıyorlar

Sayfa 1/6 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri