Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: arçelik beko

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arçelik beko

slm arkadaşlar ya arçelik 500 DCİ YÜKLEMEŞEKLİNİ SÖYLERSENİZ MEMNUN OLORUM TŞK.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Slm ArkadaŞlar ArÇelİk Hakinda 500 Dcİ Hakinda Bİlgİ İstİyorum TeŞekurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam ArkadaŞlar Yenİ Üye Oldum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm aramıza katıltığınız için tşkler sizde artık ilk bilenlerden olucaksınız.. cihazınıza

yazılımıda bu ksımda ama şuan pek bişi değişmez cihazaya ayzılım atarsanız çünki yeni yazlım yok ben yinde deneyeyim diyorsanız buyrsun yazılım. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu gs78 tarafından (14-12-2006 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hoşgeldiniz

Alıntı hulya Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Slm ArkadaŞlar ArÇelİk Hakinda 500 Dcİ Hakinda Bİlgİ İstİyorum TeŞekurler
    forumumuza hoşgeldiniz. Arçelik 500 CI cihazınız Topfield tabanlı bir cihazdır gayet sağlamdır. Bu cihaz için goldmasterin yazılımları kullanılmaktadır. Ama goldmasterin yazılımını yüklemek için ilk olarak goldmastere çevirme yazılımını yükleyeyeceksiniz ardından güncel goldmaster yazılımını yükleyebilirsiniz. İlk olarak cihazını sistem bilgisi önemli bunu cihazın menüsünden bakabilirsiniz yada cihazı ilk açarken cihazın ön displeyinde Yazan sayıyı bilmenizyeterli. Cihaz açılırken A 391 yazıyorsa Goldmaster 9400 CI L 591 yazıyorsa Goldmaster 9400 VCI yazılımı yüklenecektir. gerekli çevirme yazılımı yükleme programı ve resimli yükleme talimatını aşağıda veriyorum. cihazınızın sistem bilgisine göre yüklemeyi yapabilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. - Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. - Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

özürdilerim bende bu cihazı yeni aldım cihazım AS-520 DCI bu cihazı goldmastere çevire bilirmiyim bilenler yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler
    Konu talipygt tarafından (14-12-2006 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: Pardon açılışta birşey yazmıyor ekranda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı talipygt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    özürdilerim bende bu cihazı yeni aldım cihazım AS-520 DCI bu cihazı goldmastere çevire bilirmiyim bilenler yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler
    arkadaşım senin cihazın goldmastere çevrilmez sadece 500 CI serisi topfield tabanlı olduğu için goldmastere çevrilebiliyor. Ayrıca bildiğim kadarı 520 serisinin güncel yazılımları çıkmakta.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ilgine arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm nbr sizdedurum nasıl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm hulya hanim hos geldiniz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri