Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: FİLBOX smart kartlı yayına başlıyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tabi oda bir olasılık ama kanalların diğer platformlarla kıyasladın zaman bu kadar kısa sürede iyi toparlandı belkide emuyla da izlenecek ama oda bir reklam olur onun için düne kadar cw ile izleniyodu malum paket hatta hala izleniyor ymod ile diye biliyorum..saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FORTUNE™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tabi oda bir olasılık ama kanalların diğer platformlarla kıyasladın zaman bu kadar kısa sürede iyi toparlandı belkide emuyla da izlenecek ama oda bir reklam olur onun için düne kadar cw ile izleniyodu malum paket hatta hala izleniyor ymod ile diye biliyorum..saygılar...
    Kesinlikle haklısınız kıyaslama bazında düşünecek olursak "şahsen benim gözümde" şuan da Filbox ülkenin En Kaliteli Platformu Konumunda Ancak Her Fırsatta Hem Forumlardaki Platform Destek Ekibine Hem de Filbox'ın E-Posta Adresine istek belirtmeme rağmen isteğim başka bir platformda gerçekleşti örneğin ben bir forum sitesinde bulunan Filbox Destek sayfasına h2 ve bbc earth kanallarınıda platformunuza ekleyebilirmisiniz dedim ertesi günü ttnet bbc earth kanalını platformuna ekledi eğer h2 kanalınıda platformuna ekleyip türkçe dilde yayın imkanı sunarlarsa sadece o kanal için üye olurum, tabi yine kendi adıma konuşuyorum şuanda en kaliteli yayın h2'de ve bu nedenle bu kanal hangi platformda olursa olsun diğer platformlar benim için bitmiştir (server aboneliği hariç şuanda internet sıkıntısı çektiğim için abone olamıyorum)

Saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgi için teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...filbox şifre kartlı yayına ağustos ayında başlayacağı zaman hayırlı olsun...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...filbox şebekesinin şifre kartları ağustos ayının başından itibarenmi satışa çıkacak ve kart ücreti yıllık 99 liranın altına düşmeyecekmi? bilgi sahipi forumdaşımın aydınlatmasını isterim...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangi uydu cihazları açacak drembox uyacakmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence de çok satacak tüm herkes serverine en 2 adet alacak zamanla görürsünüz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next minx hd kart çaliştir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...next pandora uydu alıcımın kart yuvası mevcut filbox kart kesin çalışırmı?...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok güzelde filbox kanal eklese anımaux ab moteurs science via chese pech natgeolar eurosport 2hd gelse ne güzel olur

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri