Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: İlik Nakline Gerek Kalmadı..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İlik Nakline Gerek Kalmadı..

Merhaba forum dostları!..Bir süre önce yazdığım mesajda "UNO ya yeni yazılım yüklenmediği"nden bahsetmiştim.Aklım erdiği,bana iletilen tüm olasılıkları denedim.Sonunda kullanmakta olduğum bilgisayarı virüs taramasına tabii tuttuk.Bunu yanında kullanmakta olduğum ve arasıra "acaba" diye sağlamlığından kuşku duyduğum 6 adet Flash bellekte temizlendi.Yani dostlar benim Pc DİYALİZe girdi.Kanı temizlendi.İlik nakline gerek kalmadı.Şimdi maaşallah eskisi gibi yüklenebilen her tür yazılım rahatlıkla yüklenebiliyor.Başınıza gelsin istemem,ama aklınızın bir köşesinde bulunsun.Sevgiler,saygılar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun cok ugrastırdı seni üstad
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gözün aydın ustad bazen böyle beklenmedik olumsuzluklar olabiliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

başlığı görünce bende sandımki küçük çocukların belalısı kan kanserine çare bulundu...meyerse senin bilgisayarın belalısının hakkından gelmişsin rselturk...neyse gözünaydın diyelim...virüssüz nice nice yıllara....
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hüseyin Dost merhaba!..Dilerim ve can-ı gönülden isterim ki,bir gün onada çare bulunacak.Tıp ta çok olumlu gelişmeler var...Allahın izniyle bilim adamları bu meret hastalığın da üstesinden gelecekler.İnsanlık adına araştıran,geliştiren ve insanlığı her tür marazdan kurtaracak olan cümle Canlara selam olsun,Allah işlerinde kolaylık versin!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selim789 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gözün aydın ustad bazen böyle beklenmedik olumsuzluklar olabiliyor.
    Evet dost,sorun sizler gibi içten dostlar sayesinde çözüldü.Ben de salt bu nedenle geri dönüş yaptım ki,başa gelebiliyormuş,dostların haberi olsun istedim..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri