Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: NETA TROYA 2 EKSİK KANAL SORUNU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    redline serisinde oldu.yaklaşık 30 kanal türksat taramasından çıkmadı.yeni boş bir uydu tarattım tüm kanallar çıktı..
    s.a cayna yeni boş uydu ayarlayım ordan otomatik kanal arama mı yapayım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birde bende çift çanak varmış hortbitt uydusu var ama ayarlamadım onları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

habertürk / 24 tv / blomberg / cine5 / ege tv / samanyolu tv / flash tv /bunlar gibi 30 tane kanalı çıkartamadım aynı frekanslardaki kanalın 2 tanesi çıkıyor 1 tanesi çıkmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    habertürk / 24 tv / blomberg / cine5 / ege tv / samanyolu tv / flash tv /bunlar gibi 30 tane kanalı çıkartamadım aynı frekanslardaki kanalın 2 tanesi çıkıyor 1 tanesi çıkmıyor
    ali arkadaşım.evet boş bir yeni uydudan ister tek tek frekansı gir daha garanti olur.ister otomatik tarama yap.büyük ihtimal çıkmayan kanallar çıkar..benim başıma redline serisinde geldi dayzek değiştik kablo ek yerlerini tamir ettik olmadıienson yeni boş bir uydu türksat yapıp tarattık çıkmayan kanallar çıktı..
    Konu cayna tarafından (20-07-2015 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

s.a hocam şimdi habertürk tv // blomberg tv // halk tv kendi kendine düzeldi hiçö bişey yapmadan antenler çatıda çatıyada çıkan olmadı çanağı elleyende

Kullanıcı Bilgi Menüsü

s.a arkadaşlar cafi hocam cayna hocam neta troya 2 plus vardı uydu alıcım denemek için neta 6400 hd tkgs taktım gene o kanallar çıkımıyor yalnız çıkmayan kanalların hd yayınları çıkıyor

habertürk hd // samanyolu tv hd kanalları çıkarken sd yayınları çıkmıyor diğer sd yayını olmayanlarda çıkmıyor

demekki sorun uydu alıcıdan değil doğrumudur

sorun lnb de ise en ucuz lnb fiyatları ne kadar işe yarar mı sadece türksat 4 a için
    Konu aliveli78 tarafından (25-07-2015 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lnb sorunundan kaynaklanabilir bu tur sorunla bir kac defa karsilastim siridan bir lnb on tl civari senin isini gorur
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a arkadaşlar cafi hocam cayna hocam neta troya 2 plus vardı uydu alıcım denemek için neta 6400 hd tkgs taktım gene o kanallar çıkımıyor yalnız çıkmayan kanalların hd yayınları çıkıyor

habertürk hd // samanyolu tv hd kanalları çıkarken sd yayınları çıkmıyor diğer sd yayını olmayanlarda çıkmıyor

demekki sorun uydu alıcıdan değil doğrumudur

sorun lnb de ise en ucuz lnb fiyatları ne kadar işe yarar mı sadece türksat 4 a için
    aslm.yeni cihazındada bu kanallar çıkmıyorsa.aldığın uydu alıcısını aldığın yerde kanalları yüklet ve kendi çanağına bağla.hala çıkmıyorsa,çanak antenden lnb varsa dayzek kullanmadan çeşitli opsiyonları denemeni tavsiye ederim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

s.a arkadaşlar

12380 v 27500 frekansı kanallar da

sinyal gücü : % 89 / 91 çıkıyor

sinyal kalitesi : % 43 / 46 çıkıyor bu normal mi

diğer frekanslara baktığımda

sinyal gücü : % 96 larda

sinyal kalitesi en düşük olanlarda % 67 gibi çıkmakta

% 43 sinyal kalitesi kötü sonuçmu

% 43 sinyal olduğu içinmi yayınlar çıkmıyor yada gidip gidip yayın kendi kendine geliyor
    Konu aliveli78 tarafından (02-08-2015 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

neta troya 2 de sinyal iyi ise baş parmak işareti var yukarı olur düşük ise aşağı olur
    paylaşmak güzeldir

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri