Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 15/12/2006 Sunny Mct -Redlight Full (Editli Deneme) Yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı çaylak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm ustalar sunny 9080 e nasıl yüklerim
    Arkadaşım o seriye güncel KKE+ dosyası yükle. Şu an güncel yazılımı yok. Soft cam zaten işini görür.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu an keyler çalışmıyor bilgilerinize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

MCT paketi Çökmüştür.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık usta başarılar sam elektronik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan kardeş ben oldukça acemiyim sadece 24 haneli keyleri elle girmeyi öğrenebildim onlarıda bulamıyorum 2 aldut ve bir begesel kanal izmemek için neyamak lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hadİ Hayirli TraŞlarrrr. Keyler ÇÖktÜ...tÜhhh Beeee..daha Şeftalİ Yaracaktik..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yinede sagol arkadaşım ellerine sağlık saygılar DRAGON
    SAMSUNG UE55KU7500 GigaBlueQuadPlus Topfield3000 cıppro Skystar usb hd cı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi ve paylaşım için teşekkürler.kolaygelsin

FİLYOS GAR ŞEFLİĞİ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı çaylak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan kardeş ben oldukça acemiyim sadece 24 haneli keyleri elle girmeyi öğrenebildim onlarıda bulamıyorum 2 aldut ve bir begesel kanal izmemek için neyamak lazım
    kardeş hortbird uydusu için şu an yapabilecek bişi yok illaki***** diyosan bir çank alacan sirius uydusunu kuracan siriustaki hustleri izleyecen belgesele gelince hotdbirddeki terra nova ile idare et. Yok ben hortbird de istiyosam diyosan gidecen abonmanlı modüller var onlardan alacan. kolay gelsin.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri