Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Mesaj silimi hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Mesaj silimi hakkında

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sabahın dördünde poverVU ile ilgili rts21'e bir şey sormuştum fakat mesajımın silindiğini görüyorum...neden silindi niçin silindi bir anlam veremedim mantık yürütemedim neyse...rts21 bu vermiş olduğun softcam yani *** dosyası benim yumatufulhd küçükkasaya uyarmı...sabahın köründede öğlenin sıcağındada öğrenmek istediğim buydu....
    Siteyi bir üst versiyona geçirirken problem çıktı gece 3 te aldıgımıız yedeğe geri döndük ondan dolayı başka neden yok yani
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlaşıldı serkan kardeşim...kolay gelsin...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan yılmaz...gözüm takıldıda forumdaki üye numaran 2 olarak gözüküyor...1 numaranın kim olduğunu yazabilirmisin...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

edit............
    Konu hüseyin tarafından (11-07-2015 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serkan yılmaz...gözüm takıldıda forumdaki üye numaran 2 olarak gözüküyor...1 numaranın kim olduğunu yazabilirmisin...
    Oda benim serkan yılmaz ile supersatadmin kullanıcısını birleştirince 1 numara silindi uye no 2 yazdı 2005 te siteye kurarken yapılan bir acemilik

Konu kapanmıştır.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri