Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Bilgisayar Ýnternet Cep Telefonu Yokken Sizler Çocukken Ne Yapýyordunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Bilgisayar Ýnternet Cep Telefonu Yokken Sizler Çocukken Ne Yapýyordunuz?

Bakalým cocukken kim yukarýdaki þeyleri yapýyordu herkes döksün ortaya taþlarýný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ip atlama hariç diðerlerini oynadýk,ilave olarak çelik çomak(Karadenizliler bilir),ne güzel günlerdi,birde dekman diye bir oyun vardý.baþka oyunlarý hatýrlayanlar varsa yazarsanýz iyi olur.saðlýcakla kalýn..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben dalya-topaç-ip atlama hariç hepsini yaptým cocukken ne gunlerdi þimdiki cocuklarýn ellerinde cep telefonlarý ipad ler onlarla mesgul oluyorlar eski gunleri çok özlüyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben hepsinide oynadým. Þimdiki çocuklara acýyorum akþama kadar sanal alemde oyun oynuyorlar vücudlarý hiç hareket etme yok resmen beyinlerini uyuþturuyorlar yazýk çok yazýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Topaç, mahalle maçý ve dalya hariç diðerlerinin hepsini oynadým ayrýca evcilikte oynamýþtým sonra taþ kaðýt makas, adam asmaca, isim þehir hayvan ve sesiz sinema arkadaþlarýmla oynadýðým favori oyunlarýmdandý renk tutmaca kelime tahmini Allahým þimdi hatýralarým canlandý gözümde valla çocukken tahtadan tüfek, tabanca yapar hýrsýz polis oynardýk heyt be ne günlerdi keþke tekrar çocuk olsam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý system3 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Topaç, mahalle maçý ve dalya hariç diðerlerinin hepsini oynadým ayrýca evcilikte oynamýþtým sonra taþ kaðýt makas, adam asmaca, isim þehir hayvan ve sesiz sinema arkadaþlarýmla oynadýðým favori oyunlarýmdandý renk tutmaca kelime tahmini Allahým þimdi hatýralarým canlandý gözümde valla çocukken tahtadan tüfek, tabanca yapar hýrsýz polis oynardýk heyt be ne günlerdi keþke tekrar çocuk olsam
    birde kuka diye bir oyun oynardýk varmý eski günler gibi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu up diyeyim benden baþka 4 cocukmu var dý sitede

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Saklambaç, Mahalle maçý hemde hergün, Uzun eþþek, Bizim çocukluðumuz çok güzel geçti ya. Þimdi bakýyorumda 2000 ve sonrasý doðanlarýn elinde tablet telefon bilgisayar. Küçüklüklerini yaþayamýyorlar. Bizde öylemiydi hergün dýþarýda oyunlar oynardýk akþam ezaný okununcada eve daðýlýrdýk. Özledim o günleri, þimdiki nesilede çok üzülüyorum ellerinde tablet telefon çocukluklarýný yaþayamýyorlar malesef.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

misket ve mahalle maçým vazgeçilmezimdi. Yýlýn 365 gunu kar-çamursýcak top oynardýk. He yani abartmýþýz biraz þimdi çekiyorum iki dizimde menýskus yýrtýðý var

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yaw biz birde çivi oynardýk.kocaman bir çivi alýrdýk. onunla yumuþak topraða saplayýp diðer arkadaþýný çizgiyle içerde býrakmaya çalýþýrdýk.çok güzel bir oyundu.
    ilaveten kýpýrdama oynardýk.tabancalar belimizde tüfekler vs.hemen hemen hepsi ni kendimiz yapardýk.birbirimizi kovalar dururduk.
    birde 8 saate yakýn top oynardýk.o maç biter bu maç baþlar.zaman yok.10 da devre 20 de biter.koþ anam koþ....
    gecede yattýðýn yeri beðenirsin tabi.uykusuzluk filan yok.
    Konu Hikmet™ tarafýndan (12-10-2018 Saat 00:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri