Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dijitürk + plus, türksat kanalları neden cıkmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dijitürk + plus, türksat kanalları neden cıkmıyor

Arkadaş lar dijiturk + plus türksat kanalları arıyorum cikmiyor yardım eder misiniz dt-phı 7100 İ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi bayramlar Müslüm baba.türksat kanalları maalesef çıkmaz.dijitürk ün MDU LNB takılı muhtemelen çanak anteninde.bu lnb ler sadece dijitürk frekanslarını tarar ve bulur.ben plus kutu kullandım oradan biliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önçelikle herkezin bayramı kutlu olsun niçe bayramlara cıkalım şimdi ben normal lbn taktım türksatı tarattım kanal çıkmayı bırak siğnal bile yok ne yapmam lazım veya bu cıyazla ne iş olur...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

normal lnb de sinyal alabilmen için.plus kutunun arkasında kablo girişi için kullanilan 3 girişli aparatı çıkarıp anten kablosunu direk kutuya bağlarsan sinyal ve görüntü gelirfakat plus kutunun özelliklerini yani kayıt yapma özelliğini kaybedersin.sadece normal cihaza döndürmüş olursun cihazı arkadaşım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben nasil yapabilir dediyini

Kullanıcı Bilgi Menüsü

plus kutunun arkasındaki anten kablosunun girdiği 3 lü aparatı çıkarıp anten kablosonu direk bağlayabilirsin.fakat bunu yapsanda TÜRKSAT kanalları çıkmaz Müslüm baba.bence orijinal MDU LNB ile normal kullanmaya devam et..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tşk.... Benim değil müşterinin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri