Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Dijitürk + plus, türksat kanallarý neden cýkmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Dijitürk + plus, türksat kanallarý neden cýkmýyor

Arkadaþ lar dijiturk + plus türksat kanallarý arýyorum cikmiyor yardým eder misiniz dt-phý 7100 Ý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi bayramlar Müslüm baba.türksat kanallarý maalesef çýkmaz.dijitürk ün MDU LNB takýlý muhtemelen çanak anteninde.bu lnb ler sadece dijitürk frekanslarýný tarar ve bulur.ben plus kutu kullandým oradan biliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aynen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

önçelikle herkezin bayramý kutlu olsun niçe bayramlara cýkalým þimdi ben normal lbn taktým türksatý tarattým kanal çýkmayý býrak siðnal bile yok ne yapmam lazým veya bu cýyazla ne iþ olur...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

normal lnb de sinyal alabilmen için.plus kutunun arkasýnda kablo giriþi için kullanilan 3 giriþli aparatý çýkarýp anten kablosunu direk kutuya baðlarsan sinyal ve görüntü gelirfakat plus kutunun özelliklerini yani kayýt yapma özelliðini kaybedersin.sadece normal cihaza döndürmüþ olursun cihazý arkadaþým..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben nasil yapabilir dediyini

Kullanýcý Bilgi Menüsü

plus kutunun arkasýndaki anten kablosunun girdiði 3 lü aparatý çýkarýp anten kablosonu direk baðlayabilirsin.fakat bunu yapsanda TÜRKSAT kanallarý çýkmaz Müslüm baba.bence orijinal MDU LNB ile normal kullanmaya devam et..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tþk.... Benim deðil müþterinin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri