Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Arçelik Flatine TV 4472 AV Silver Sigorta atıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

5D210 TERMİSTORU DIYOD KADEMESINDE OLCUGUMDE KISA DEVRE GOSTERIYOR ? ARIZALIMI DEGILMI OLCUMU NASIL ANLAMADIM BI TURLU ONDAN DOLAYI SIGORTA ATTIYOR OLABILIR MI ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı musagundar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    5D210 TERMİSTORU DIYOD KADEMESINDE OLCUGUMDE KISA DEVRE GOSTERIYOR ? ARIZALIMI DEGILMI OLCUMU NASIL ANLAMADIM BI TURLU ONDAN DOLAYI SIGORTA ATTIYOR OLABILIR MI ?
    Hizli resim sitesi uyelik istiyor resim goruntu olarak gozukmuyor tablet kullandigim icin internette pek sorf yapmaya yaramaz zorluk cekiyorum yazi yazmaya

arkadas dedim sana cahaz oldumu yaparsin osiloskopun operatorlugunu yapamazsan
    birakirsin bu forumda kullanan ustalar vardir ben hic kullanmadim dedim sana imkanim olmadigim icin flas montaj isiyle ugrasirdim ama yahudi zurriyeti yuzunden bir turlu imkan sahibi olmadik dayma adimizi sahsimizi kara cikarmak icin herturlu girisimde bulundular bakalim yarin neyapacaklar neyse biraz yazdigimizda ofkeden konuyu degistirdim saygilar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar çoğu servislerde bile osilaskop yok tamir işinin bir tarafından başlanacaksa ilk önce kullanacağı şey osilaskop olmamalı profesyonel kişilerde bile skop yok bende tamirciyim ve skop kullanmıyorum ilk önce arızalı parçanın nevisini bilmesi ve tanıması gerekir kademeli adaptörler ile sonuca varamazsınız büyük bir ihtimal ile sizin besleme devresindeki ya köprü diodunuz kısa devre veya 3 bacaklı şaseye montalı transistörden yapar senin bahsetmiş olduğun lm .317 regüle entegresidir kısa devra olsa bile sigortayı attırmaz kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı miharbi61 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar çoğu servislerde bile osilaskop yok tamir işinin bir tarafından başlanacaksa ilk önce kullanacağı şey osilaskop olmamalı profesyonel kişilerde bile skop yok bende tamirciyim ve skop kullanmıyorum ilk önce arızalı parçanın nevisini bilmesi ve tanıması gerekir kademeli adaptörler ile sonuca varamazsınız büyük bir ihtimal ile sizin besleme devresindeki ya köprü diodunuz kısa devre veya 3 bacaklı şaseye montalı transistörden yapar senin bahsetmiş olduğun lm .317 regüle entegresidir kısa devra olsa bile sigortayı attırmaz kolay gelsin
    bunun gibiler digerlerinin gozleri acilmamasi icin her serviste oldugu gibi biz kullanmiyoruz demesiyle gozler tekrar kapansin amacinda bundan bir hafta once bir tane uydu alicim patlamisti anakart ve besleme ikisi olmustu servise gittim parca almaya servis dediki parca vermiyoruz ulan bir transistor bir ufak entegrebe hayir getir biz yapariz dedi muameleye bak yahudi davranisina bak neyse gittim bir yerden besleme kartinini biryerden temin ettim bozuk kartla basit olcu aletiyle ohum ozelligiyle karsilastirip farkli rakam veren parcalari kaldirip taktim olmustu beslemede az parca olunca %70 arizayi tespit edersin ama ana kart ne olacak binlerce parcalar cok mantiksiz delilik bide tv anakarti olunca ordan pc anakarti olunca nasil yaparsin yillarca ugrassan yapamazsin hade diyelim ufak bidiren soguk lehim akim gecmiyor cihazi kullanmasan akimi gondermesen nasil bulursun gitmis oldugum teknik serviste adam eliyle kullaniyor yahudiye bak yok hayir kullanmiyoruz diyor tevratta nediyor herkes hayvandir sigirdir biz yahudiler insaniz dunyada bitek soyumuz yasamali amacinda ama buna izin vermem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

PTC VE NTC KISA DEVRE IDI ONLARI DEGISTIM YINE ATIYOR SIZINDE DEDIGINIZ GIBI TRANSISTORLERE BAKAKYIM LM317 DE DEGISMEME LAZIM 3 BACAGIDA BIRBIRINE KISA DEVRE :d

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri