Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Atlanta Smart Box G3 Cihazlarda İPCAM CCCAM Silinmesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hexo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    editör birses soluk çıkmadı ıpcam düzeldimi yoksa sıkıntı aynen devam edıyormu ??
    İPCAM 2.4.8 de silinme olmadı 3-4 gundur deniyorum abi sorun olursa yine bilgi veririm buradan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İPCAM 2.4.8 de silinme olmadı 3-4 gundur deniyorum abi sorun olursa yine bilgi veririm buradan
    hocam ip tv için sanırım url listesi gerekiyor. elinde liste varsa paylaşabilir misin. teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hassann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam ip tv için sanırım url listesi gerekiyor. elinde liste varsa paylaşabilir misin. teşekkürler
    cccam bölümünde iptv forumunda bulabilirsin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cccam bölümünde iptv forumunda bulabilirsin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tamam. teşekkürler hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selim789 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usb belleğe apk dosyasını atın, apk installere girip kurulumu yapın. sonra uygulamalara gelin IpCam v2.4.8 i açın en üstte Uzaktan Yapılandırma Httpd üzerine gelip Ok basın. Cihazınızın IP nosunu bilgisayarınızda web browserda adres çubuğuna yazıp sonuna :18000 şeklinde girip entere basın. Örnek : 192.168.1.20:18000 gibi. kullanıcı adı: admin şifre: 0000 karşınıza gelen ekranda kolayca ccam ve iptv bilgilerinizi girebilirsiniz. apk dosyasını altta ekliyorum.
    BENDE BU YAZILIMI ARIYORDUM

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri