Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: BTK Türk Telekom'un internet fiyatlarýný ucuzlatacak kampanyasýný onayladý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart BTK Türk Telekom'un internet fiyatlarýný ucuzlatacak kampanyasýný onayladý

Bilgi Teknolojileri ve Ýletiþim Kurumu, Türk Telekom'un internet fiyatlarýný ucuzlatacak kampanyasýný onayladý.

ÝHA'da yer alan habere göre BTK'nýn internet sitesinde yayýnlanan karara göre 1 Temmuz 2015 - 30 Eylül 2015 tarihleri arasýnda internet abonesi olan tüketicilerden baðlantý ücreti alýnmayacak.

BTK'nýn onayladýðý kampanyaya göre 1 Temmuz ile 30 Eylül tarihleri arasýnda internet abonelerinin nakil veya hat dondurma hizmetlerini de ücretsiz yaptýrmalarýna da imkan saðlandý. 01.07.2015 - 30.09.2015 tarihleri arasýnda Al-Sat ADSL ve VDSL, IP VAE ADSL/VDSL/Yalýn ADSL/Yalýn VDSL ve YAPA kapsamýndaki aboneleri için Ýnternet Servis Saðlayýcýlarýndan alýnan nakil ücreti 21.80 TL alýnmayacak.

Karar göre tüm Ýnternet Servis Saðlayýcýlarýna 01.07.2015-30.09.2015 tarihleri arasýnda Al-Sat, IP VAE kapsamýnda elde edecekleri toplam yeni aboneliklerin sistemde en az 6 ay kalmalarý koþuluyla 130 TL destek her bir yeni abonelik verilecek.

BTK'nýn onayladýðý baþka bir kampanya göre ise Türk Telekom'dan Noktadan Noktaya G.SHDSL ve Fiberlink hizmeti alan toptan ve perakende seviyedeki abonelerin 12 aylýk abonelik taahhüdü karþýlýðýnda devre hýzlarýnýn hiçbir ilave ücret ödemeden 2 katýna çýkarýlacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzel geliþme amma nerde ancak yazýda görüntüde kalýyor her þey..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

internetlere indirim gelecekmi acaba?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence fiyat ayný kalýr 16 megabit hýzýný 24 megabite çýkarýrlar ayný fiyata hýzlý kullnýyorsunuz diye bir kampanya yaparlar iþte ucuzladý oldu. yýllardan buyana hiç ucuzladýðýný görmedim þahsen hýzý yükseltiyorlar hepsi o. 49 tl lik sinýrsýz tarifeyi 25-30 tl yapsýnlarda internet ucuzlamýþ diyelim.... benim görüþüm bu saygýlar....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý numbai Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bence fiyat ayný kalýr 16 megabit hýzýný 24 megabite çýkarýrlar ayný fiyata hýzlý kullnýyorsunuz diye bir kampanya yaparlar iþte ucuzladý oldu. yýllardan buyana hiç ucuzladýðýný görmedim þahsen hýzý yükseltiyorlar hepsi o. 49 tl lik sinýrsýz tarifeyi 25-30 tl yapsýnlarda internet ucuzlamýþ diyelim.... benim görüþüm bu saygýlar....
    bizde hýz yükseltme olanagýda yok nerde verecek bana köyde 16 verecek daha doðru düzgün 3 bile zor görüyor olmayacak iþler bunlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TTnet ten anca kurtulmuþum 1,5 sene oldu bi daha bakarmýyým o þerefsizlere bana 2 mb. hýz bile veremiyolar.Allah tan imdadýma bölgesel internet saðlayýcýsý yetiþti þimdi çok daha yüksek hýzda interneti tt netin yarý fiyatýna kullanýyorum üstelik ne adil kullaným kotasý var nede ikide bir hýz düþtü baðlantý koptu vb. sorunlar var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ýceman bölge neresi nedir kulladýgýn baglantý bi yaz kardeþim kendi adýma belkide þanslýyýmdýr bende geçerim .. lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dalar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ýceman bölge neresi nedir kulladýgýn baglantý bi yaz kardeþim kendi adýma belkide þanslýyýmdýr bende geçerim .. lütfen
    Aynen Sayýn [MENTION]ýceman[/MENTION] Yazabilirmisiniz Acaba ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Poyrazwifi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri