Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/40 İlkİlk 123456789101112131415161732 ... SonSon
398 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: İOS İşletim sisteminden Son Haberler (Lütfen Başka Konu Açmayınız)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Apple’ın yeni müzik sevisine kullanıcılar büyük ilgi gösterirken, 3 aylık denemeye 11 milyon kişi kayıt yaptırmış durumda…

Apple Music, büyük ilgi görüyor
    Teknoloji dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olan Apple, ilk iPhone ve iPad modelleri ile akıllı telefon ve tablet pazarlarının temellerini atmış ve öncü bir firma olma yolunda ilerlemeye başlamıştı. Şu anda dünyanın en değerli şirketi ve markası olan Apple, farklı modellerle pazarda fırtına gibi esmeye devam ediyor.

apple-music

Apple bir süre önce yeni iOS 8.4 güncellemesini sunmuş ve bu güncelleme ile gelen yeniliklerden bir tanesi de Apple Music adındaki yeni müzik dinleme servisi olmuştu. Servis Haziran ayı itibarı ile faaliyete geçmişti.

Apple Music, ilk planda tüm iOS kullanıcılarına 3 aylık ücretsiz deneme fırsatı sunarken, Apple’dan gelen bilgilere göre şu ana kadar 11 milyondan fazla kişi yeni Apple Music servisini 3 aylık ücretsiz süreyi kullanmak için kayıt yaptığını belirtti.

Apple Music ücretli bir servis ve 3 aylık ücretsiz dönemin ardından kullanıcıların 14.99$ aylık ödeme yapması gerekiyor. Diğer taraftan aileler için avantajlarda sunulurken, bu durumda da 14.99$ aylık ödeme ile ailedeki tüm kullanıcılar Apple Music keyfini yaşayabiliyor.

Apple bir çok farklı kulvarda milyar dolarlar düzeyinde gelir elde ederken, Apple Music servisi ile de yüksek gelir elde edecek gibi görünüyor. Diğer taraftan geçtiğimiz Temmuz ayında Apple’dan Eddie Cue’den gelen bilgiye göre 1.7 milyar dolar düzeyinde gelir elde edildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Apple’ın yeni akıllı telefonları İphone 6S ve İphone 6S Plus, 9 Eylül tarihinde tanıtılabilir.

Teknoloji dünyasının en çok kazanan firması Apple’ın yeni İPhone modelleri merakla bekleniyor. İphone 6S ve İphone 6S Plus model adları altında gelmesi beklenen cihazların duyuru tarihi de netleşmeye başladı.
    Her yıl ili model akıllı telefona imza atan Cupertino merkezli teknoloji devi, bu yıl da iki farklı ekran boyutuna sahip İphone modelini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Hakkında sayısız iddia ortaya atılan Apple’ın yeni akıllı telefonları İphone 6S ve İphone 6S Plus’ın çıkış tarihi hakkında oldukça iddialı bir açıklama geldi. Bu açıklama BuzzFeed’den John Paczkowski’ye ait.
    Apple söz konusu olduğunda verdiği bilgilerin güvenirliği ile bilinen John Paczkowski, Apple’ın Eylül ayının dokuzunda bir etkinlik düzenleneceğini ve burada iki yeni İphone akıllı telefonu gün yüzüne çıkaracağını açıkladı. John Paczkowski, İPhone 6S ve İphone 6S Plus adlarına sahip olacak cihazların bazı özellikleri hakkında da bilgi verdi. İşte iddia edilen yeni nesil İphone özellikleri:
    A9 işlemci
    2GB RAM
    Geliştirilmiş 12-megapixel kamera
    iPhone 6 ile benzer tasarım
    Force Touch
    Geliştirilmiş Touch ID
    Gold, Rose Gold, Silver ve Space Gray renk seçenekleri
    Apple, 2011 yılından bu yana hee yıl Eylül ayında yeni İphone akıllı telefonlarını gün yüzüne çıkarıyor. Bu geleneği 2015 yılında da devam ettireceğiz belirtilen firmanın, bu yıl İphone 6S ve İphone 6S Plus dışında yeni bir İpad tablet ve merakla beklenen Apple TV cihazını da tüketicilerin beğenisine sunacağı tahmin ediliyor.

Etkinliğin 9 Eylül tarihinde gerçekleşeceği iddia edilirken Apple'ın bu etkinlikte Force Touch ekranlı ve geliştirilmiş kameralı yeni iPhone'u, yeniiPad cihazlarını ve yeni Apple TV'yi tanıtacağı söylendi.
    İddia edilen tarihe yakından bakacak olursak, 9 Eylül 2014'te iPhone 6 veiPhone 6 Plus'ın tanıtılması, tam 1 yıl sonra aynı gün yeni iPhone'un tanıtılacağı iddialarını güçlendiriyor. Şimdiye kadar birçok iPhonemodelinin Eylül ayında tanıtılmış olması da yeni iPhone'u önümüzdeki ay görme şansımızı artırıyor.

Yeni iPhone'un adı iPhone 6s mi?

Apple'ın bu etkinlikte tanıtacağı yeni iPhone modelinin de iPhone 6solduğu söylendi. Bununla birlikte Apple'ın, yenilenmiş donanımı ve uygulama mağazasıyla yeni bir Apple TV tanıtacağı da iddia edildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Popüler çevrimiçi müzik dinleme servisi Spotify, yeni çıkan haberlere göre ücretsiz üyeliğe yeni bir sınırlandırma getiriyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik dinleme servislerinden birisi olanSpotify, özellikle ücretsizde kullanılabiliyor olması ile kullanıcı sayısını iyice arttırmıştı. Ancak ortaya çıkan yeni haberler ücretsiz üyelik sahibi kullanıcıları üzecek nitelikte.
    Spotify, Ücretsiz Üyelere Kısıtlama Getiriyor

Digital Music News'in haberine göre halihazırda ücretsiz kullanıcılara reklam, şarkı atlama sınırı, çevrimdışı dinleyememe gibi bir takım kısıtlamalar getiren Spotify, bu sınırlamaları daha da arttıracak.
    Habere göre Spotify, ücretsiz üyelere artık tüm müzik arşivini dinleme imkanı sunmayacak. Ücretsiz üyeler yeni kısıtlama ile beraber belirli şarkıları, hazırlanmış kısa sürelik demosunu dinlemeyle yetinecekler.
    Kaynaklara göre bu durumun sebebi ise Sony, Universal ve Warner Bros.gibi şirketlerle olan anlaşmanın Ekim ayında sona ermesi. Lisans anlaşmalarının devam etmesi konusunda hala görüşmelere devam edenSpotify, sözleşmeleri ise henüz yenileyebilmiş değil.

Spotify'in ücretsiz üyeliklere sınırlama getirmesinin ardında yatan sebep büyük ihtimalle 30 milyondan fazla şarkıyı arşivinde tutmakken, 15 milyon seviyesinde Premium üye sayısını arttırmakta yer alıyor. Bu kısıtlama ile ne kadar üye Premium servise geçer bilinmez ama Spotify'in hedefinin yaklaşık olarak 55 milyon olduğunu da belirtelim.
    Eğer söz konusu kısıtlama gelirse her ne kadar bir grup kullanıcınınPremium servise geçmeyi tercih etse de kullanıcıların diğer ücretsiz servislere kayacağını söylemek zor değil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

plex-iphone-ipad-110815-1
    Bütün multimedya dosyalarınızı organize eden, evinizdeki veya iş yerinizdeki cihazlara kolay şekilde yayınlamanızı sağlayan popüler servislerden Plex’in iOS uygulaması güncellendi.

Plex daha önceki versiyonun kullanıcılarda yarattığı sıkıntı ve endişelerden haberdar olduğunu belirtirken, yeni uygulamanın sıfırdan geliştirildiğini ve yazılımının yapabildiği her şey için yeni bir gösteri alanı sunduğunu kaydetti. Daha önce Android‘e daha fazla odaklanan Plex için iOS, yeni özellik desteklerinin ilk kez sunulduğu bir ortam hâline gelmiş gibi görünüyor.

Yenilenen uygulama en sonunda film, müzik veya fotoğrafları birden fazla kullanıcı arasında paylaştırmaya izin veren Plex Home’un avantajlarından yararlanmaya başlıyor. Plex’in paralı müzik işlevleri için de daha iyi destek sunuluyor. Eğer paralı müzik dinleme servislerinden memnun değilseniz, Plex ile kendi müzik çözümünüzü oluşturabilirsiniz. Ayrıca iOS için Plex uygulaması ev medya sunucusuna bağlanırken daha güvenli ve şifrelenmiş bağlantılardan yararlanıyor.

plex-iphone-ipad-110815-2

Plex’in iOS uygulamasındaki diğer büyük değişikliklerden birisi de ücretsiz olması. Daha önceki versiyon için belirli bir ücret ödemek gerekiyordu. Ancak Plex, sınırsız işlevlere sahip olmak isteyen kullanıcılardan ücret talep etmeyi sürdürecek, bunu uygulama içi satış üzerinden yapacak.

Ücretsiz Plex iOS uygulaması yayınlanan içerikleri uzaktan kumanda etmeyi, iPhone’un film rulosundan TV’ye fotoğraf veya video göndermeyi sağlayacak. Daha önce Plex uygulaması için para ödemiş olanlar, Plex’in bütün işlevlerinden yararlanmaya devam edecek.

Ayrıca Plex filmleri ev sunucusundan iPhone veya iPad’e eş zamanlarken de önemli iyileştirmeler sunuyor. Hızın önemli oranda artırıldığının altını çiziyor, özellikle tonlarca içeriğin eş zamanlanmasını gerçekleştiren kullanıcıların farkı hissedeceğini söylüyor. Ayrıca gelişmiş filtreleme, sıralama ve keşif seçeneklerinin de eş zamanlanan medya dosyaları için mükemmel çalıştığını ekliyor.

Yeni uygulama Plex’in iOS tarafında önemli bir sıçrama yapmasını sağlıyor. Bununla birlikte şirket bilinen bazı sorunların gelecekte çıkacak güncellemelerle birlikte tamir edileceğini de taahhüt ediyor. Kullanıcıların internet üzerinden video izleme veya müzik dinleme imkanı sağlayan servisleri daha çok kullandığı bir ortamda Plex niş bir ürün olarak kalmayı sürdürüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

plex-iphone-ipad-110815-1
    Bütün multimedya dosyalarınızı organize eden, evinizdeki veya iş yerinizdeki cihazlara kolay şekilde yayınlamanızı sağlayan popüler servislerden Plex’in iOS uygulaması güncellendi.

Plex daha önceki versiyonun kullanıcılarda yarattığı sıkıntı ve endişelerden haberdar olduğunu belirtirken, yeni uygulamanın sıfırdan geliştirildiğini ve yazılımının yapabildiği her şey için yeni bir gösteri alanı sunduğunu kaydetti. Daha önce Android‘e daha fazla odaklanan Plex için iOS, yeni özellik desteklerinin ilk kez sunulduğu bir ortam hâline gelmiş gibi görünüyor.

Yenilenen uygulama en sonunda film, müzik veya fotoğrafları birden fazla kullanıcı arasında paylaştırmaya izin veren Plex Home’un avantajlarından yararlanmaya başlıyor. Plex’in paralı müzik işlevleri için de daha iyi destek sunuluyor. Eğer paralı müzik dinleme servislerinden memnun değilseniz, Plex ile kendi müzik çözümünüzü oluşturabilirsiniz. Ayrıca iOS için Plex uygulaması ev medya sunucusuna bağlanırken daha güvenli ve şifrelenmiş bağlantılardan yararlanıyor.

plex-iphone-ipad-110815-2

Plex’in iOS uygulamasındaki diğer büyük değişikliklerden birisi de ücretsiz olması. Daha önceki versiyon için belirli bir ücret ödemek gerekiyordu. Ancak Plex, sınırsız işlevlere sahip olmak isteyen kullanıcılardan ücret talep etmeyi sürdürecek, bunu uygulama içi satış üzerinden yapacak.

Ücretsiz Plex iOS uygulaması yayınlanan içerikleri uzaktan kumanda etmeyi, iPhone’un film rulosundan TV’ye fotoğraf veya video göndermeyi sağlayacak. Daha önce Plex uygulaması için para ödemiş olanlar, Plex’in bütün işlevlerinden yararlanmaya devam edecek.

Ayrıca Plex filmleri ev sunucusundan iPhone veya iPad’e eş zamanlarken de önemli iyileştirmeler sunuyor. Hızın önemli oranda artırıldığının altını çiziyor, özellikle tonlarca içeriğin eş zamanlanmasını gerçekleştiren kullanıcıların farkı hissedeceğini söylüyor. Ayrıca gelişmiş filtreleme, sıralama ve keşif seçeneklerinin de eş zamanlanan medya dosyaları için mükemmel çalıştığını ekliyor.

Yeni uygulama Plex’in iOS tarafında önemli bir sıçrama yapmasını sağlıyor. Bununla birlikte şirket bilinen bazı sorunların gelecekte çıkacak güncellemelerle birlikte tamir edileceğini de taahhüt ediyor. Kullanıcıların internet üzerinden video izleme veya müzik dinleme imkanı sağlayan servisleri daha çok kullandığı bir ortamda Plex niş bir ürün olarak kalmayı sürdürüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

WhatsApp Durumları - WhatsApp için Hazırladığımız Durum Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda Whatsapp Sözleri, Whatsapp Durumları, Whatsapp Durum Mesajları, İngilizce Whatsapp Sözleri, İlginç Whatsapp Sözleri yer alır.

Mutlu olmayi biliyorsan, sevmeyi bileceksin, Gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin..
    ErkekIer kaIem gibi incedir ama ham maddeIeri odundur..
    Seni sevdiğimi bir kaIbim biIiyor o da diIsiz.
    AsIa haraketsiz bir şeyi boşuna haraket ettirme.
    Hayat, sensizIiğe aIışmak için çok kısa!
    Eğer bir fare kediye güIüyorsa, yakınIarda bir deIik var demektir!
    Çıkmıyoruz ama konuşuyoruz, işte iIişkinin en güzeI dönemi.
    Bana yüreğinIe geI, bahaneIerinIe değiI!
    GeIecekten bahsedenIerin gidişine hastayım.
    Yazın sıcağına, kışın soğuğuna ve erkeğin aşkına hiç aldanma.
    “Unuttum” dersin çevrendekilere; ama unutmadığını birtek sen bilirsin. “Aşk öyle birşey işte gitse bile unutamıyorsun yine”.
    Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler.
    “Öyle gözler vardır ki sözlerden iyi anlatır.Öyle sözler vardır ki o gözleri ömür boyu ağlatır.”
    Unutulmak ölmek kadar kötü ise, hatırlanmak sevmek kadar güzeldir.
    “İnsαn birisiyle yαşlαnmαlı, Birisi yüzünden değil” !
    Karamsar adam, her imkanda bir zorluk görür.İyimser adam ise her zorlukta bir imkan.
    İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmak….
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu yerde güneş batmak üzeredir.
    Akıllı görünme çabası, çoğu zaman akıllı olmayı engeller..
    Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin yüz dili bile olsa, o yine dilsiz sayılır.
    Sakladığın sır senin esirindir. Açığa vurursan sen onun esiri olursun.
    “Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir”.
    Hayatta en zor şey de; İnsanın kendi kendini teselli etmeye çalışması…
    İnsanın büyüdükçe mi artıyor dertleri? Yoksa insan, büyüdükçe mi anlıyor gerçekleri?
    “Bu sααtten sonrα sende fırtınα bile kopsα; bende yαprαk oynαmαz”.
    “Gidenin arkasından bakmayın, Yoksa geleni göremezsiniz..”
    Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder..
    Bir insan en çok kimin yanında susuyorsa, aslında en çok onunla konuşmak istiyordur..
    Babaanneme yükseIenin ne dedim, ‘tansiyonum’ dedi. İçimdeki astroIog oracıkta öIdü.
    Aşk aynen yazıIdığı gibidir: SesIi başIar, sessiz biter.
    Asgari ücret gibiyim; kimse benimIe geçinemiyor.
    Gittikçe sıradan biri oIuyorsun, o yüzden Iütfen gitme!
    Hayat, sensizIiğe aIışmak için çok kısa!
    Yüksekten düşenin parçası buIunur, buIunur da; GönüIden düşenin parçası buIunmaz.
    Cinayeti işIerken hep aynı metodu kuIIanırdı! GözIeri tetiği çekerdi, ben öIürdüm.
    Bazı şeyIer var ki söyIenmiyor, biz seninIe sözIeri susarak aştık.
    O kadar orijinaI bir acı bıraktın ki geride, senden sonra hiçbir aşk yakışmadı gönIüme.
    Kimse yok merak etme, o boş kaIan tahtında.
    Yaşamak İstiyorsan Fazla Soru Sorma.
    Elvedɑ dercesine bɑkɑn gözlerine eyvɑllɑh çeker giderim…
    Bir yanlızlık inşa ediyorum ki sorma : mimar sinan halt etmiş yanımda!
    Hayatım da daha önce Fırtınalar geçti, Ama onlar gerçek sevgi Değildi.
    AdiLiğine boncuk takta nazar değmesin!!!.. :d
    Ancak yaradan dener kulunu, insan insanı denerse kalp hüküm giyer…
    Cheer up, be happy. (Neşelen, mutlu ol)
    Mevsimin suçu yok, Yokluğun soğuk!
    Hayatımdaki “Geri Dönüşüm Kutusu” hiç açıLmaz benim..
    Tek bildiğim, bikerede siLdiqim!!
    Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!..
    ..ve bilio musunuz; insan maskeleri o yüzsüzlüğünüze hiç yakışmıyo !!….
    Her suskunluk; Bir iç kanamasıdır ilişkilerde…
    Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.
    En çok Gözlerime Gömülürsün, Gözlerimi Kaparım. Vasiyetimi Yazarım..
    Korkaklıkta ar, ilerlemekte şeref var..
    TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^
    Benden aşkı tarif etmemi beklemeyin. Çünkü edemem. Aşk tarif edilemez muhteşem bir duygudur
    Her suskunluk; Bir iç kanamasıdır ilişkilerde…
    Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!
    “Tek kişilik miydi bu şehir, Sen gidince bomboş kaldı.” Ben o yâre sevmesini öğretemedim…
    Ben senin mutluluğunu istiyorum dedi ve aldı gitti.
    Kalbime giden yollarım unutma çalışmalarından dolayı kapalıdır.
    Başını Dik Tut Prenses Tacın Düşmesin.
    Şimdi YerLerDesin eSki Pas Pas Gißi Fişini Çektim işin ßitti …
    Sende kendimi buldum bende seni buldum sesinde hayatımı buldum en önemlisi kalbinde kalbimi buldum…
    Kardan adam olur, senden adam olmaz…
    Sadece biraz sessizlik istiyorum.
    Canım ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki ?
    Üzülme ne olur, bugünler dün olur.
    Ben ıraklarda suskun bir mevlevi.. Sen ise kalbimin Aşk-ı kıyameti..
    Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!
    Zamansızdır ayrılıklar
    Karla karışık ‘Âşk’ yağıyor bugünlerde, ve bana ‘Dolu Dolu’ ‘SEN’ düşüyorsun…
    Telefonum WhatsApp’ı desteklemiyor
    Sırf seninle diğer tarafta karşılaşmamak için, Helal ediyorum hakkımı..
    Çevrem geniş olabilir ama, Yüreğim tek kişilik.
    Gönül hep seni ister ama…
    Gitmek” sadece bir eylemdir. “Unutmak” ise kocaman bir devrim.
    Zormu GeLdi Adam Gibi Sevmek..!!
    Attıqımız her adım senkronize ..(:
    Sen de yaz yaz yaz, bir kenara yaz bütün sözlerini.
    Üzülme ne olur, bugünler dün olur.
    Yıldızların altında En azından deniyoruz.
    Biz çocukken dɑyɑk yediği için ɑğlɑyɑn değil, ɑğlɑdığı için dɑyɑk yiyen bir nesildik.
    Artık kendi kɑlemimle yɑzɑcɑğım hɑyɑtı, durup üzülmeyeceğim biten tükenmezlere…
    Hɑdi kɑldır kɑdehini sevgili vɑrsɑ şerefine, yoksɑ gidişine…
    Hayatta seyirciler ve oyuncular vardır…Ben kuralları koydum İsteyen seyrederİsteyen oynar…
    Her günüm en güzel günüm.
    Bunlar da geçecek şüphesiz.
    Seni unutmama kaç yüzyıl kaldı ki..
    Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun
    Sadece acil çağrılar.
    Herkes ɑşkını yɑzmış kɑğıtlɑrɑ duvɑrlɑrɑ…Ben seni sɑrdım sɑklɑdım yɑrınlɑrɑ…
    Elvedɑ dercesine bɑkɑn gözlerine eyvɑllɑh çeker giderim…
    Kaç lisan bilirsen bil; terk edilmeyi, yüreğine tercüme edemeyeceksin.
    Korkaklıkta ar, ilerlemekte şeref var…
    Sessizliği dinle, söyleyecek çok şeyi var.
    Kalbime söyleyemedim gittiğini, seni halen benimle biliyor…
    Hadi takas edelim birşeylerimizi … Mesela gülüşünden ver ömrümden al.
    Bir otobüs ɑşkıydı belki bizimkisi benim yolum “son durɑk” seninkisi “müsɑit bir yer”di
    Ben hɑklı yɑ dɑ hɑksız olduğum durumlɑrdɑ değil, kɑrşımdɑ ‘ɑdɑm’ olmɑdığını ɑnlɑdığım zɑmɑnlɑrdɑ susɑrım!
    Herkeste bir sen aradım, herkesi sana benzettim hepsini sevdim, seni bir daha sevdim
    Taşı delen, suyun kuvveti değil, dalgaların sürekliliğidir.*
    Savaşta dövüşenler den çok kaçanlar ölür.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iOS 8.4.1 ve OS X 10.10.5'le birlikte iTunes'un yeni güncellemesi kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Apple dün yeni yazılım paketlerini yayınladı. iOS ve OS X dışında iTunes'u güncelledi. 12.2 sürümündeki güncelleme Mac ve Windows platformları için Beats 1, Apple Music ve Connect için bazı düzeltmeleri içeriyor.
    iTunes 12.2 kullanıcıların takip ettiği sanatçıların kontrolünü yapıyor. Bununla birlite Beats 1'in tam yayın zamanına ulaşmak için banner'a tıklamak yeterli oluyor. Apple Music'te bir önceki sayfaya geri dönüşte yerin kaybolması hatası çözümlenirken, müziğimde sanatçıların yanlış sıralamasına sebep olan bir hata ele alınmış. Tüm bunlarla birlikte iTunes'ta genel olarak performans iyileştirmesi var.
    Güncellemeyi Mac App Store'dan indirebilirsiniz. Windows'ta ise iTunes uygulaması güncelleme konusunda otomatik olarak uyarı yapıyor veya güncellemeleri kontrol etme kısmından da yeni yazılım paketini indirebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iOS 8.4.1 ve OS X 10.10.5'le birlikte iTunes'un yeni güncellemesi kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Apple dün yeni yazılım paketlerini yayınladı. iOS ve OS X dışında iTunes'u güncelledi. 12.2 sürümündeki güncelleme Mac ve Windows platformları için Beats 1, Apple Music ve Connect için bazı düzeltmeleri içeriyor.
    iTunes 12.2 kullanıcıların takip ettiği sanatçıların kontrolünü yapıyor. Bununla birlite Beats 1'in tam yayın zamanına ulaşmak için banner'a tıklamak yeterli oluyor. Apple Music'te bir önceki sayfaya geri dönüşte yerin kaybolması hatası çözümlenirken, müziğimde sanatçıların yanlış sıralamasına sebep olan bir hata ele alınmış. Tüm bunlarla birlikte iTunes'ta genel olarak performans iyileştirmesi var.
    Güncellemeyi Mac App Store'dan indirebilirsiniz. Windows'ta ise iTunes uygulaması güncelleme konusunda otomatik olarak uyarı yapıyor veya güncellemeleri kontrol etme kısmından da yeni yazılım paketini indirebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Apple bilgisayar aksesuarlarında uzun süredir bir yenilik yapmış değil. Magic Mouse’u en son 2009’da elden geçiren şirket, Wireless Keyboard’a (Kablosuz Klavye) ise daha uzun süredir dokunmuyor. Bu durağanlıktan artık rahatsız olmuşa benzeyen Cupertino merkezli şirket, işleri değiştirmeye hazırlanıyor.
    ABD Federal İletişim Komisyonu’na (FCC) iletilen belgeler, Magic Mouse 2 ve yenilenmiş Wireless Keyboard’u gözler önüne seriyor. Dış tasarımda nasıl bir değişiklik olacağı konusunda ipucu verilmezken, asıl iyileştirmenin aksesuarların içinde olması bekleniyor.

Aksesuarlarda Bluetooth 2.0 yerine daha verimli olan Bluetooth 4.2 standardına geçiş yapılacağı belirtilirken, AA piller yerine yerleşik lityum-iyon bataryaların tercih edilmesi de Magic Mouse 2 ve yenilenen Wireless Keyboard’a dair ihtimaller arasında yer alıyor.
    Apple’ın yeni fare ve klavyesini ne zaman resmen gözler önüne çıkaracağı henüz bilinmiyor. Ancak hem Magic Mouse 2’nin hem de Wireless Keyboard’un bu yıl piyasaya sürülecek yeni Mac’lerin yanında boy göstermesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Sayfa 7/40 İlkİlk 123456789101112131415161732 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

(lütfen, 3'te, 40’lık, 5.0, 5.1, 8.3, 8.4, 9'un, açmayınız), açığı, açık, aĞustosta, ailesini, aksesuarları, akıllı, alcatel, aldı, almaya, andorid, android, android'de, android'de!, android'e, angry, apk, apple, artık, batterybot, başka, başladı, başlandı, başı, bbm, belada!, belli, beta, beta'dan, bildirimlerini, bir, birds, bizlere, boy, bırakmaya, büyük, canlı, çekiyor, Çekiyor!, chazlara, chromium, cortana, cyanogen, çıkacak?, çıktı, çıktı!, çözüm, dedi!, desteğini, destekliyor!, detaylar, developer, devre, dikkat, dikkat!, dosyası, duyurdu!, dışı, edildi, edition, ekranınızı, fallout, fiyatı, fps, galaxy, geçmek, geldi, gelecek, gelişmiş, gello, getirecek, google, gopro, güncelleme, güncelleme!, güncellemesi, gösterecek, haberler, hafta, haftada, hakkında, hangi, hazır, herkese, hero, htc, hyperlapse, içeren, içeriyor, icin, ikinci, ile, ilgi, ilk, ingiltere, intex, ios, ios'a, ios'da, iphone, ipod, iptal, işletim, jailbreak, kapağı, kapatılabilir!, kapıyı, kiwi, klon, konu, korkutuyor, korumak, kullanıcılarını, kullanıcısının, kullanım, launcher, lenovo, lollipop, maç, makineyle, meerkat, mesajlaşma, microsft, microsoft, mobil, mu?, music, nasıl, nedir?, neler, note, nvidia, olarak, oldu, olucak, onetouch, oranına, ortağı, os!, os'te, periscope, periscope'un, pro'nun, rooms, s60, sadece, sailfish, sanal, satış, scorp, selfie, send, shelter, shield, sistemi:, sisteminden, sistemini, son, sorununa, sportlight, stagefright, stories, sunuldu, sunuldu!, sunulmaya, sunuyor?, susturabilirsiniz, sürprizi!, sürümü, sızdırıldı!, tabanlı, tablet, tarayıcısını, technologies, tegra, tehlike, telefon, telefonu, testlerden, türkiye, ulaştı, uygulaması, uygulamasının, versiyonu, virüsüne, yahoo, yakında, yapan, yarar?, yayın, yayınlandı, İçeriyor, İçin, yeni, yenileyebilir, İkinci, İlgi, ülkelere, Ülkemize, İngiltere, İnternet, yok, yorum, İos, youtube, İphone, İsimli, yüzde, İşe, İşletim, zaman, zorunda, zuk, önemli, öneri, önümüzdeki, özellikleri

Etiket Bulutu Ana Sayfası

Yer imleri