Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Windows 10 Varsayýlan Tarayýcý Deðiþtirme Resimli Anlatým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Windows 10 Varsayýlan Tarayýcý Deðiþtirme Resimli Anlatým

Windows 10 ile yüklü gelen edge tarayýcýsý nasýýl deðiþtirilir basit bir anlatýmla sizlere sunuyoruz umarým yardýmcý olur.

Microsoft, geçtiðimiz yýl Eylül ayýnda Windows 10 güncellemesini resmi olarak duyurmuþtu. Windows Insider programý ile kullanýcýlar tarafýndan da test edilebilen Windows 10 güncellemesinde büyük yenilikler ve deðiþiklikler var. Windows 10 güncellemesi ile birlikte Microsoft, Ýnternet Explorer tarayýcý da tarihe karýþýyor. Güncelleme ile birlþkte Microsoft Edge tarayýcý, varsayýlan tarayýcý olarak ön yüklü gelecek. Microsoft Edge tarayýcýyý varsayýlan olarak kullanmak istemiyorsanýz aþaðýdaki bir kaç adýmlarý uygulamanýz yeterli.

Ayarlara gidin
    Sistem menüsünü açýn
    Soldaki listeden “varsayýlan uygulamalar” sekmesine týklayýn
    Açýlan listenin alt sýralarýnda “Web Tarayýcýsý” sekmesinde Microsoft Edge’i göreceksiniz
    Microsoft Edge’e týklayarak açýlan pencerede dilediðiniz tarayýcýyý seçin
    Windows 10 varsayýlan tarayýcýyý deðiþtirmek bu kadar kolay. Eðer tekrar varsayýlan tarayýcý ayarýný deðiþtirmek isterseniz yukarýdaki adýmlarý uygulamanýz yeterli. Microsoft, Windows 10 güncellemesine yarýndan itibaren Windows 7 ve Windows 8.1 kullanýcýlarý için bir yýl süre ile ücretsiz yükseltme imkaný tanýyor. Bir yýl içinde ücretsiz Windows 10 güncellemesi yapan kullanýcýlar ömür boyu Windows 10 lisansýna sahip olacaklar. Windows 10 yüklü bilgisayarlar ise 29 Temmuz tarihinden sonra raflardaki yerini alarak kullanýcýlarla buluþmaya baþlayacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

býlgýsayar cokmez dýmý arkadaslar deneyen varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

S.a Usta Ben Yükledim Ama Ürün Anahtarý Ýstiyor Yardým Edermisiniz Rica ETSEM

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 03

Alýntý mustafa muro Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    S.a Usta Ben Yükledim Ama Ürün Anahtarý Ýstiyor Yardým Edermisiniz Rica ETSEM
    merhaba ve aramýza hoþgeldiniz
    Windows 10 iþletim sistemi bugün resmi olarak yayýnlanmýþtýr.Sistemi bu hafta içinde adým adým tanýtacaðýz.
    Sizin istediðiniz sorunun cevabý ise

Ürün anahtarýnýzý nerede bulabileceðiniz hakkýndaki videoyu izleyin. (Açýklamalý alt yazýlarý kendi dilinizde görüntülemek için Kapalý açýklamalý alt yazý düðmesine dokunun veya týklayýn Kapalý Açýklamalý Alt Yazý düðmesi.)
    Ürün anahtarý, Windows'u etkinleþtirmek için kullanýlan 25 karakterli bir koddur. Etkinleþtirme, Windows'un Microsoft Yazýlýmý Lisans Anlaþmasý'nýn izin verdiði sayýdan daha çok bilgisayarda kullanýlmadýðýný doðrulamaya yardýmcý olur.

Ürün anahtarýnýz Windows DVD'sinin geldiði kutunun üzerinde veya Windows'u satýn aldýðýnýzý gösteren e-posta iletisindedir. Þuna benzer: ÜRÜN ANAHTARI: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX. Windows'un önceden yüklenmiþ olduðu bir bilgisayar aldýysanýz orijinal anahtarý öðrenmek için bilgisayar üreticisiyle iletiþim kurun.

Windows'u yeniden yükleme ihtimaline karþý ürün anahtarýnýn bir kopyasýný kaydetmeniz iyi olacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mehmetkarahanl Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba ve aramýza hoþgeldiniz
    Windows 10 iþletim sistemi bugün resmi olarak yayýnlanmýþtýr.Sistemi bu hafta içinde adým adým tanýtacaðýz.
    Sizin istediðiniz sorunun cevabý ise

Ürün anahtarýnýzý nerede bulabileceðiniz hakkýndaki videoyu izleyin. (Açýklamalý alt yazýlarý kendi dilinizde görüntülemek için Kapalý açýklamalý alt yazý düðmesine dokunun veya týklayýn Kapalý Açýklamalý Alt Yazý düðmesi.)
    Ürün anahtarý, Windows'u etkinleþtirmek için kullanýlan 25 karakterli bir koddur. Etkinleþtirme, Windows'un Microsoft Yazýlýmý Lisans Anlaþmasý'nýn izin verdiði sayýdan daha çok bilgisayarda kullanýlmadýðýný doðrulamaya yardýmcý olur.

Ürün anahtarýnýz Windows DVD'sinin geldiði kutunun üzerinde veya Windows'u satýn aldýðýnýzý gösteren e-posta iletisindedir. Þuna benzer: ÜRÜN ANAHTARI: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX. Windows'un önceden yüklenmiþ olduðu bir bilgisayar aldýysanýz orijinal anahtarý öðrenmek için bilgisayar üreticisiyle iletiþim kurun.

Windows'u yeniden yükleme ihtimaline karþý ürün anahtarýnýn bir kopyasýný kaydetmeniz iyi olacaktýr.
    Usta Hertürlü Anahtarý Denedim Silip Tekrar Yüklersem Yine Anahtar Ýstermi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uyarý : Windows10 s erial Numaralarý Keyleri sitemizde yer vermiyoruz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri